Sicko (2007)

Skorumpovaný americký zdravotnícky systém v USA.To im fakt nezáleží na životoch ľudí???To im fakt ide len peniaze???Kto lepšie by nám tento problém mohol lepšie vysvetliť a ukázať ako samotný majster v oblasti takýchto filmov- Michael Moore.A vrajže najvyspelejšia krajina sveta!!!

REC (2007)

A ja som si myslel, že sa prestali točiť horory, ktoré by ma dokázali aspoň raz poriadne vystrašit.Tomuto filmu sa to podarilo dokonca viackrát.Super kamera, výborne strihy,krásna španielska reportérka a záhadný vírus, ktorý napadá každého, kto sa k nemu priblíži.Jednoducho odporúčam každému fanúšikovi Cloverfieldu a Záhady Blair Witch.Ja osobne si tento film zaradím medzi mojich pomyselných 20 naj filmov.Super!!!!

Devět rukojmí (2006) (seriál) odpad!

Nuda nuda a ešte raz nuda!!!!!!

Cesta do Ameriky (1988)

Už dlho som nevidel komédiu, pri ktorej som sa mohol z chuti zasmiať.A vida!!!Cesta do Ameriky a ešte k tomu Eddie Murphy!!!Jeden z mojich naj zábavných hercov.

Svéráz národního rybolovu (1998)

Tento film bol načo natočený???Toto ale absolútne nemá nič spoločné s komédiou.Možno dvakrát som sa zasmial,ale aj to je veľa.1 hviezda na neskutočnú chuť na vodku a tá druhá za snahu ruských autorov.

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Chujovina.....ani keď som bol malý tak som to nemohol.Teraz radšej čo najďalej od toho.Ani neviem o čom to vlastne je.Pravdu povediac ani to nechcem vedieť.

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad)

Ja zas musim povedat,ze vsetki dievcata su bozsky krasne a najma preto to sledujem::A hlavne sa mi paci Eva,ktora je sebavedoma a ide za svojim cielom::

The Amputee (1974)

hmm..ja neviem.mne to pride ako keby sa chcel vysmievat ludom z amputovanou nohou,pre mna ziadna nocna mora ani nic podobneho..na toto urcite rychlo zabudnem.

Hrdinové (2006) (seriál)

Zatiaľ, po 1.sérií 90%. Uvidíme čo nám seriál ponúkne ďalej.