Stoupat jak dým (1978)

První huličská komedie a zážitek z filmu je potřeba opravdu podpořit. Začáteční tempo i nápad je perfektní, bohužel s každou další minutou film upadá a je potřeba o to více hulit. Jako celek beru film jako průměr, ale skoro celou první půlku, bych hodnotil 5* a druhá půlka by nešla nad hvězdy 2*.

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

1. série velice povedené zahájení, 2. série ne až tak povedená, zbytečně zastavování u příběhů, které nesouvisí s formováním charakteru Saula Goodmana, 3. série Lepší než první a druhá série, hlavní příběh se posunuje správným směrem a i vedlejší příběhy jsou výborně udělané. Závan kvality Perníkového táty, je zde nejznačnější 4. série má jasný úkol a to začít vyprávět příběh samotného Saula Goodmana. Doufám, že scénáristé nebudou začátek Saulovy kariéry natahovat, až na další série. Jinak by se jim mohlo stát, že seriál bude ukončen a my se nikdy nedozvíme to jediné kvůli čemu jsme se na tento spin off těšili. Update(27.8.22): 4. série svůj úkol splnila a následující dvě série překonali původní Breaking Bad. Nevěříte? Přesvědčte se sami.

Cesta na Měsíc (1902)

Velice úsměvné a parádně zpracované, vypařující se Měsíčňané mě pobavili nejvíce, společně se všeobecně známým záběrem, jak náboj(raketa) vypíchne Měsíci oko, o kterém jsem do dnešního dne nevěděl kde se vzal. Film, který vznikl před 115 lety ve mě vyvolává obrovský respekt.

Zbouchnutá (2007)

Průměrná komedie, s průměrným námětem, ale velice zajímavým obsazením. Kdyby měl tenhle film hodinu a dvacet minut dostal by 3*. S takovou to bylo dlouhé a úmorné. Sám se divím, ale vzhledem k možnostem hodnocení jsou to hvězdy 2*.

Pustina - Epizoda 5 (2016) (epizoda)

Truchlící díl, v kterém se vlastně nic nestalo.

Crisis in Six Scenes (2016) (seriál)

První epizoda je mdlá a vlastně se v ní nic nestane, ale po shlédnutí celé série zjistíte, že přesně taková měla být, nudná a nezajímavá, jako život hlavních představitelů. S každým další dílem nabírá seriál na obrátkách i na vtipu. Poslední dva díly jsem si opravdu užil, ale bez těch prvních pomalejších by to nebylo ono. Rozhodně doporučuji shlédnout celou sérii naráz. Od Woodyho Allena jsem viděl zatím jen pár věcí, ale začínám ho mít čím dál tím radši. Tento kousek řadím mezi velice povedené. Pořád mám pocit, že jsem se díval na film, který je akorát rozdělený na šest částí, proč neudělali film? těžko říct. Jestli máte někdo odpověď napište zprávu.

Kancelář Blaník - Forejtovo video (2017) (epizoda) odpad!

Oficiálně nejslabší díl Tondy Blaníka! Celkově slabé a posledním hřebíčkem byl černoch z Lidlu. Vážně mají scénáristé už tak málo nápadů, že se musí vyjadřovat i k něčemu takovému?!

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Hodně se psalo o tom jestli Ben Affleck zvládne zahrát Batmana a po shlédnutí jsem zjistil, že i kdyby Ben Affleck zahrál Batmana špatně (ve výsledku ho zahrál obstojně), tak by to byl ten nejmenší problém celého filmu. Jako velký fanoušek komiksů, jsem odcházel z kina frustrovaný a v hlavě se mi přehrávala pořád ta samá věta, kterou jsem si musel v následujících hodinách několikrát zopakovat nahlas .... "To byla ale pičovina" a slušněji to vážně říct nejde !

Pawn Shop Chronicles: Historky ze zastavárny (2013)

Hodně zajímavé dílo, na jednu stranu výborné, na stranu druhou kopie všeho co známe! Jako třeba pokus o napodobení Tarantinova filmařského umu. Feťákovy zahraného Paulem (Mormonem) Walkerem už chybí jen nápis "Kids don't do drugs". Matt Dillon se tváří jako Bruce Campbell a dokonce najde Ashovu opakovačku. Role Elijaha Wooda zase připomíná Kevina ze Sin City a dalo by se pokračovat ... V každém případě měl film spád a za zhlédnutí stojí. Jen ten divný pocit na konci ... ten hlas v hlavě co říkal, že jsem neviděl nic nového a že bych neměl být spokojený s kopií toho co už jsem znal... PS.: opravdu jsem se zasmál, když jsem si vzpomněl na kamarádku, která se na tento film dívala jen, protože v něm hraje Norman Reedus z Walking Dead .... Mindfuck, jako celý film !!! :D

Hitman: Agent 47 (2015) odpad!

Jako reklama na Audi dobré... ale zbytečně dlouhé !