sKORO NA mizině - Druhá vlna (2020) (epizoda)

Sprostých slov už bylo víc než děje. Když se p*čo použije na správném místě ve spojením s ostravským krátkým zobakem, tak to až zahřeje na duši, ale čeho je moc toho je příliš. Rád bych dal víc, ale když to srovnám s prvními třemi díly, které jsou perfektní tak nemůžu. Druhá polovina byla lepší a závěr mě navnadil... tak schválně.

Britannia - Epizoda 10 (2019) (epizoda)

A jak to dobře začalo, tak v druhé půlce ztratili scénaristi dech (stejně tak jako v první serii) a s tím se pomalu vytratila i hlavní dějová linka. Příběh se rozplizl, zpomalil a přestával bavit. Vedlejší linka s kopím osudu je super a myšlenka závěrečného dílu byla také zdařilá

Pán času - Spyfall, Part 1 (2020) (epizoda) odpad!

Nový Doktor je mrtev a ne příliš zdařilé vykradení agenta 007 je toho dalším (a pro mě posledním) důkazem. Žil krásných 10. serií. a celou 11. serii křečovitě a velmi bolestivě umíral.

Britannia - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Trochu jsem se bál, že seriál zruší, což by za mě byla velká škoda.Na první díl další série to bylo velice dobré. Doufám, že si druhá serie udrží tempo prvního dílu a neztratí dech. Závěr patří mistrům, chtěl jsem dát slušné 4 hvězdy, ale za poslední scénu je potřeba dát i tu pátou.

Magnolia (1999)

Známé tváře, které mě většinu času iritovali. Nadějný začátek, jehož význam byl naprosto zbytečný a pro celý film nepotřebný. Postupné propojování více příběhů dohromady, které s přibívajícím časem (vážně 3 hodiny?? tohle?? proč??) jen víc a víc nudilo. Upřímně nechápu proč je tento film tak oslavovaný.

GPTV (2019) (pořad)

(1.8.19) Slabší odvar oproti NewGame+. V recenzích se dozvíte základní informace, ale nic navíc. Reprodukování cizích recenzí mě celkem zaskočilo. Naopak okénko, které mě potěšilo je "Návrat do minulosti" a připomenutí starší klasiky (v posledním díle co jsem viděl to byl KOTOR). Jako studentský projekt by to bylo super, ale na to, že má pořad za zády CZC.cz a Mall.cz tak je to slabé. (původně 2*) (5.6.20) Aktualizace: Musím říct, že za rok fungování se v GPTV hodně vyšvihli. S každým dílem jde vidět zlepšení, nejvíce mě potěšila rychlovka vydávaná každý týden pod názvem "GPTV News". Nejenom, že mi nedovolí zapomenout na GPTV jako celek, ale také tim vznikl větší prostor do hlavního (měsíčního) dílu.

Jedna za všechny (2014)

Musíš brečet dovnitř jako vítěž ! ... Tak právě jste slyšeli nejlepší hlášku filmu a to jediné co na tomhle snímku stálo za to. Pořád nerozumím tomu, proč podobné odpočinkové komedie mají, tak dlouho stopáž. Kdyby se vystříhalo hned několik zbytečných scén, mohli jsme se dostat na čas, hodiny a dvaceti minut včetně titulků a byla by to ideální délka pro tento tip komendie (Zde v popisu je uvedeno 109 min., ale stopáž je 130 min.).

Stranger Things - Season 3 (2019) (série)

3. serie byla hodně věcí, ale ne Stranger Things. pořád se nemůžu zbavit dojmu, že s tou serií scenaristé nepočítali a proto vypadá, tak jak vypadá. Plná známých klíše okopírovaných z klasických akčňáků a Béčkových hororů (do určité chvíle je to popkulturní odkaz, ale když je toho moc, už je to jen vykrádání), logických děr nepočítaně (a to i když jsem zavřel obě oči a snažil se je přehlížet), nezodpovězení základních "Proč" celé serie (jedna věc je domýšlet si některé vedlejší linky, ale když si divák musí domyslet hlavní motivaci všech záporáků, tak je to smutné). Parodie sama na sebe, která měla velice hezký rozpočet.

Stranger Things - Kapitola druhá: Krysy z obchoďáku (2019) (epizoda)

Druhý díl za námi a v přiběhu jsme se nikam neposunuli. To co fungovalo v první serii, je dávno pryč a snaha o navození stejně tajemné atmosféry jen nudí. Čím dál víc mám pocit, že nikdo (především scénaristi) nevěřil v 3. serii a tak je příběh ušitý horkou jehlou.