Bezstarostná jízda (1969)

Svoboda není zadarmo...a už vůbec ne v "nejsvobodnější" zemi světa aneb jak vidí Američané Ameriku. Velice povedený snímek, který mi připomněl, že je potřeba si udělat dovolenou.

Hra o trůny - Železný trůn (2019) (epizoda)

Už několik let šel celý seriál od 10 k 5. Závěřečná série, byla jako sledovat poslední zatřepání nožky oblíbeného mazlíčka, před tolik očekávanou smrtí, která ukončí trápení všech zúčastněných. Veškeré očekávání už byli při puštění dnešního dílu ty tam a musím přiznat, že možná právě proto, jsem si poslední díl celkem užil a nasmál se u něj. PS.: Komentář od "Wayne" krásně shrnuje moje pocity předtím než jsem GoT začal sledovat jen ze setrvačnosti. Díky za něj.

Black Panther (2018)

Nenadchne....vyloženě neurazí...vlastně velice průměrná marvelovka (a.k.a. Lví král po marvelovsku), která si nedala tu práci, aby vymyslela něco navíc.

Captain Marvel (2019)

Trochu lepší Thor, ale bez Lokiho. Velka škoda nevyužitého potenciálu 90. let.

Lajna - Bůh (2017) (epizoda)

Super díl, výborné zakončení, jen ten Hašek tam byl zbytečně na sílu

Temný případ - Now Am Found (2019) (epizoda)

Na to, že sedm dílů bylo v docela pomalém tempu a postupně se odhalovaly různé stopy a náznaky, mi konečné rozuzlení přišlo zbrklé a odfláknuté. Čekal jsem zajímavější podání vysvětlení a nabitou epizodu. Sedm dílů nás napínali, aby jsme si vyslechli co se stalo za pár minut (je to opravdu tak jak sis to myslel diváku!) a pak to ještě natáhli o další naprosto zbytečné scény. Za mě zklamání.

Hračičky (2011)

Dobře vymyšlená kombinace vtipného kraťasu a reklamy na Mekáč. Terapeutická skupina perfektní.

Pouť - Loučení (2018) (epizoda)

První díl, který se povedl od začátku do konce. Reálně bych to viděl na 3, ale vzhledem k tomu, že jsem ztrácel naději v streamové seriály, tak dávám 4. Jsem rád, že naděje zase svitla.

BLate Night Show (2018) (pořad)

Jen těžko se hodnotí celý pořad. Některým dílům bych se nebál dát 5*, u těch nejslabších bych to viděl na 2*.

John Wick 2 (2017)

John Wick (čti Shroud) není zase tak dobrej, to už je jen tak slavný, že na něj nabíhá kde jaký stream sniper :D