• Pohádka

Sexy 40 (2009)

Víte, jak existují takové ty filmy, při kterých jste rozpačití a víte, že jen konec může rozhodnout? Tohle je jeden z nich. Celou dobu, co jsem pozorovala ty dva, jak spolu nejsou a zase jsou a pořád dokola, říkala jsem si, jak tohle režisér pohřbí. A... Nestalo se. Konec i ta část, která konci předcházela, je naprosto nádherná. Jedno z nejlepších zakončení filmů, jaké jsem kdy viděla a přestože si podle mě film víc jak tři nezaslouží, kvůli posledním minutám musí dostat jednu hvězdičku navíc jako bonus. PS. Trochu jsem při sledování myslela na film Prime, který opravdu nemusím, takže jsem možná i tím ovlivněna.

Sanitka (1984) (seriál)

Tento seriál nejvíc srovnávám s Nemocnicí na kraji města a to nemůže Sanitka nevyhrát. Prostě ji mám radši, přijde mi reálnější. Taky je tam mnohem víc exteriérů. A hlavně, nikdo si po x letech nevzpomněl natočit pokračování a la "růžovka".

Tell It to the Fishes (2006)

Jak mám tohle proboha ohodnotit nebo ještě hůř, okomentovat. Nebýt Morana, neshlédla bych to, to je myslím, jasné. Nebýt uživatele Richard_Ba, nenašla bych to. Nebýt Tell It to the Fishes, nepobavila bych se. Myslím, že smutek, který vyvolá v nebohém kapitánovi nafukovacího zvířete zjištění, že dorazil k irskému pobřeží a nikoli britskému je jedním z vrcholů.

Adam (2009)

Tenhle film jsem si opravdu užila. Dany i Byrne k sobě úžasně pásli.

Rosnička (2009)

Ano, pravdou je, že to není žádná "hahaha" komedie a pokud nejste holka kolem třicítky či spíš krátce po ní, není tak lehké se do ní vžít, ale já musím říct, že jsem si to užila, a snad ne jen právě proto.

Teta (1987) (seriál)

Ten seriál jsem milovala a souhlasím s ANNNOU. Dabovat slovenské seriály do češtiny je naprostý humus, tenhle extra.

Dylan Moran Live: What It Is (2009) (TV film)

Změnil kalhoty na rifle, lakýrky na ohavné boty a košile změnila barvu, ale jinak je to stále stejný šílenec, střílející všude kolem sebe včetně do vlastních řad. Docela odvaha vydat se do Austrálie, zajímalo by mě, jestli se vydá i do Californie nebo Německa. Pak bych se začala těšit, až si začne utahovat z nás.

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Viděla jsem opravdu hodně, hodně, hodně filmů se S. Peggem a dost s K. Dunst, ale nejspíš je tohle první s M. Fox. Na její filmotéku mrknu až po tomto komentáři, takže pokud jsem s ní už něco viděla, jen mě to utvrzuje v tušení, že je pro mě naprosto zapomenutelná. Je hezká, ale to je tak všechno. ----------------- PS. Opravdu je tohle první film, který jsem s ní viděla, takže uvidíme příště.

Ajťáci (2006) (seriál)

Tedy. Všemi obdivovanou trojku podzemních počítačových "magorů" jsem viděla až po Black Books. Prostě jsem si nemohla nechat uniknout trojku, o které všichni psali. Moc mě nezajímá svět počítačů, ale o něm to není ani zdaleka. Musím říct, že po první sérii jsem byla trochu zklamaná, dobré vtípky, ale žádná srdcovka jako BB. První díl druhé série mě ale nadchnul a druhý taky. Proto dávám čtyři hvězdy, ale stále trvám na tom, že BB je m i mnohem bližší než TIC.