Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Animovaný
  • Akční
  • Komedie
  • Horor
  • Drama

Poslední recenze (463)

plakát

Malá mořská víla (2023) 

Film, který je z hlediska efektů dobře natočen, a herci odvedli slušnou práci (a také musím pochválit hlavní představitelku. Kašlu na kecy o tom, že je to žena tmavší pleti. Hraje dobře, a to je hlavní). Film má i moc krásné poselství, a konec se mi hodně líbil. I když jsem tento film pochválil, tak to neznamená, že by nebyl bez chyby. V tomto filmu je zásadní chyba, která celý film zabíjí. Prvních 50 minut filmu je hotové mauzoleum. Opravdu trvalo, než se film rozjel. Těch prvních 50 minut jsem se nudil, a bál jsem se, aby ten film nebyl takový celý. Naštěstí ne. Po těch stupidních 50 minutách přišel nádherný příběh, který vás zahřeje u srdce. Kdyby byl ten film takový celý, jako jeho druhá větší polovina, dal bych filmu 4*, a kdyby si autoři ještě více s filmem vyhráli, nebál bych se filmu dát 5*. Bohužel, nemůžu dát velké hodnocení filmu, který měl prvních 50 minut prakticky o ničem. 3*.

plakát

Horečka sobotní noci (1977) 

Horečka sobotní noci. Co to vlastně je? O tomhle filmu jsem slyšel už asi milionkrát. Dokonce mám doma staré dvou deskové album se soundtrackem k tomuto filmu. Přesto trvalo několik let, než jsem se k tomuto filmu dostal. A co jsem vlastně dostal? Film, kde první polovina nepatří k polovině druhé. Jako by k sobě ty dvě poloviny filmu nepatřili. Hrozný je také fakt, že čím déle film hrál, tím více nudil. Celý film zapáchal jakýmsi podivným pachem rasismu, a homofobie. Ale co je na tomhle filmu ještě horší je to, že celý film se tváří, jako kdyby znásilňování bylo úplně normální. Stačí omluva a vše je ok. Ne omluva rozhodně nestačí. Neříkám, že jsem se ve filmech s podivným jednáním po znásilnění nesetkal. Podobně tak tomu bylo u filmu Tenkrát v Americe od Sergia Leoneho. V jeho filmě též byly znásilněny ženy, a jedné z nich to pak bylo úplně u zadku, že jí někdo znásilnil. Nicméně, u filmu Tenkrát v Americe šlo vidět, že znásilnění není v pořádku. Tady to ale vůbec nejde vidět, a něco takového může mít na spousty lidí negativní dopad. Možná jsem na hlavu. Že by tento film skrýval nějáké morální poselství, které já hlupák nevidím? Pokud ale skutečně tenhle film nějáké má, tak to asi musel Pan Architekt nějak špatně podat v návodu (Moc se mi nechce pana režiséra tohoto filmu titulovat režiserém, a tak mu budu raději říkat Architekt). Ale možná to je i chyba scénáristy. I když přeci jen, pan Architekt mohl scénář trošku upravit, a celý film by vypadal lépe (On ho vlastně upravit dokázal, ale upravil ho k horšímu než k lepšímu). Co se týče hudby, tak nejvíce tu zasahuje skupina Bee Gees, kterou já zbožňuji, ale díky tomuhle filmu jsem si je málem zprotivil. Vůbec nechápu, jak se tento film dokázal proslavit. Že by hudbou Bee Gees? Ale přece existuje i spousta lepších filmů s kultovními skupinami, které stejnak v době vzniku nebyli tak úspěšné jako tento " slavnější " film. (Slovo kultovní bych nepoužíval. Současně má tento film totiž 67%).

plakát

Ratatoing (2013) odpad!

Odpad tomuto filmu jsem nedal jen proto, že je to špatná kopie Ratatouille, ale také kvůli tomu, že dokoukávat tenhle film byl pro mě nadlidský úkol. Je to extrémně nudné. Takže tomuhle skvostu se vyhněte obloukem.

Poslední hodnocení (1 360)

Soljaris (1972)

28.05.2023

Malá mořská víla (2023)

27.05.2023

Horečka sobotní noci (1977)

27.05.2023

Honičky králička Bugse (1981)

26.05.2023

Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery (2004)

25.05.2023

Shaggy a Scooby-Doo na stopě (2006) (seriál)

odpad! 25.05.2023

Scooby-Doo a ostrov zombií (1998)

25.05.2023

Scooby-Doo a skupina Kiss (2015)

25.05.2023

Ratatoing (2013)

odpad! 22.05.2023

Reklama

Poslední deníček (8)

Něco chceš udělat, a pak se ti do toho nechce.

Ach jo. Právě chystám nový animovaný film, a chci aby měl minimálně 60 minut. A to Medvídek Ožrala, který chci mít hotový na konci příštího roku. Půjde o komedii s prvky sci-fi o Medvídkovi, který je nadržený, rád pije alkohol, a jeho snem je stát se superhrdinou. Menší inspiraci jsem čerpal ve filmu Bláznivá střela, a taky bych rád zmínil, že postavička Medvídka paroduje malého medvěda z mého oblíbeného seriálu, pojďte pane budeme si hrát. Ono vlastně celý tento film měl být parodií na jiné filmy. Ale nakonec jsem celý scénář musel přepsat, protože mi přišel až moc stupidní. A tady nastává největší problém. Výroba filmu. Celý animák bude animován ručně na složky a barven akrylovými barvami. Zpočátku to byla sranda. Ale dále to už taková sranda není. Protože musíte furt kreslit jedno a to samé jen s kapku jiný pohybem, a ke všemu musíte pracovat, a pak vám na nějáký animák nezbyde čas, a vy jste pouze vděční, když nějaký ten volný čas máte. Jako přiznám se, ta animace není žádný převrat. Mám naplánované i další díly, ale na ty chci našetřit nějáké ty peníze, aby to vypadalo už jako dobře naanimovaný film, a ne jako amatérština co někdo našel na YouTube. Ale každý musí nějak začít. 

Něco chceš udělat, a pak se ti do toho nechce.

Ovládací panel
3 body