V síti (2020)

skvělí dokument

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

A je to tu.Po 11 letech přišli tvůrci Toy Story s poslední revolučním dílem i v 3D. Nejlepší díl z celé trilogie, u kterého se dalo velmi pobavit a i zasmutnit. Nebudu se tajit tím, že při posledních scénách, mi tekly slzy po tváři a to i přesto, že kolem mě v kině běhali 3-leté děti a smáli se tomu. 10/10 BTW: i moje hračky zůstanou navždy v mém srdci :-)

Twilight sága: Zatmění (2010)

Děj mnohem lepší než u prvního dílu stmívání.Film s větším nádechem než předešlý díl, ale zase neuchvátil.

Avatar (2009)

1.schlédnutí kino Cinestar Mladá Boleslav 3D:Nemám co řící pro takovýti film není slov.Uvidíme po druhém schlédnutí.Ta tento film jsem údajně ani moc nechtěl jít,ale myslím že jsem udělal dobře. 2.schlédnutí kino Cinestar Liberec 3D: ani po druhém schlédnutí opravdu nemám co řící.Užíval jsem si krásu a nádech příběhu.

Góóól! III. (2009) odpad!

Předchozí díly s příběhem a kouzlem pro fotbalové nadšence.Ale tohle? Šitka !!! nemám slov

Rok jedna (2009)

Jedna z blbých komedii ovšem díky Jacku Blackovi ,film dostal o hvězdičku navíc.

Rychlí a zběsilí (2009)

pronte mi že to takhle řeknu,ale tohle je sračka. Svatá jednička

Transformers: Pomsta poražených (2009)

pokračování robotů zachranujících svět.. pokud pomineme akci která ve filmu byla fascinující tak mě u sedadla v kine držela jenom přenádherná Megan Fox. příběh nestál za nic...