Skrytá hra (2019)

Docela dobrý špionážní movie, i když zas trochu pizza Amīci... každopádně jsem se nenudila a bylo pár zajímavých námětů k zamyšlení plus krásný ústřední song.

Mnichov (2005)

Perfektní filmařina, nádherná úžasná výprava a Danielův zadek a rty k sežrání, jinak pure Hollywood...že je to založeno na true story je asi stejný, jakože je Rama máslo, že by se agenti něčím hryzali, tak podle skutečných výpovědí nehryzali, obě strany jsou ve skutečnosti od mala krmený nenávistí a nemají o ničem pochyb a klidně si to budou vyřizovat v Evropě nebo kde chceš... ve filmu tohle bylo jen málo naznačeno a celkově člověk musí už něco- hodně - vědět jinak se v tom ztratí...nejvíc jsem fandila ženě hlavní postavy, jinak jsem si k nikomu moc cestu nenašla, jakoby to bylo všechno "hraný" ..přesto a i přes 3 hodky téhle sci -fi jsem se ani chvíli  nenudila.

Vykopávky (2021)

Nádherný film podle knihy a skutečné události. Skvělí herci do posledního, krásná výprava. Úžasný film.

Enrico Piaggio - Vespa (2019) (TV film)

Krásná opravdu krásná výprava a zase trochu něco jiného, jinak pohádka na ultimo 😃

Nebeská tělesa (2019) (seriál)

Určitě si tenhle seriál budu pamatovat, protože je jiný, je tam spousta myšlenek a krásná výprava, mysterium ...

Vzestup Osmanské říše (2020) (seriál)

Jak se z největšího byzantského chrámu světa v Konstantinopoli dnešním Istanbulu stala bohužel mešita. Mě to ukrutně bavilo a výprava se mi tuze líbila. Mělo to být částečně dokumentární, ale byla to z velké části spíš fikce. I tak jsem teď specialstka na dobývání středověkých měst :D

Interview (2014)

Tenhle druh komedií moc nemusím, ale s tímhle filmem jsem neudělala chybu. Je to vlastně sranda až to bolí. Je tam spousta odkazů a i dost velký důvod k zamyšlení. Nakonec jsem se na film dívala dvakrát za sebou, protože jsem si chtěla znova projít nejen všechny fórky --James Franco sladkej jako vždy.

Bodyguard (2018) (seriál)

Bomba,, a to jsem tomu nevěřila, že bych to mohla brát vážně. Moc povedený seriál, po dlouhé době jsem něco tak zhltla, aniž jsem si u toho říkala, ach jo, tohle je zas nedomyšlené...Herecký výkon hlavního hrdiny byl neuvěřitelný. Doporučuji.

Čarodějnice navždy (2019) (seriál)

Chtěla jsem se dívat kvůli španělštině, jinak mi to přišlo pro teenagery, ale hned po pár minutách prvního dílu nastala těžká závislost. Nádherně jsem se pobavila, trochu bála a většinou smála. Ohromně relaxační, navíc miluju cestování v čase. Super výprava, moře, slunce a noční život na mě úplně dýchaly přes obrazovku, chci další :D