Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
swymb
Daniel Norr
Prostějov, Olomoucký kraj, Česko
uz se nedivam na filmy sam
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Drama
Komedie
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Velká Británie
Německo
Česko
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Proč? 13x proto
(2017)
Vikingové
(2013)
Temný případ
(2014)
Grand Army
(2020)
Sexuální výchova
(2019)
Živí mrtví
(2010)
Papírový dům (Netflix verze)
(2017)
MINDHUNTER: Lovci myšlenek
(2017)
That Dirty Black Bag
(2022)
Prvních 100
(2014)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Fanklub
(4)
pocemkamdes
ondreeeyyy
Tomwgun
danyx