Vybíjená (2004)

Nenadchne - neurazí :-)

Komisař Rex (1994) (seriál)

Tak jsem se ve svém dětství kvůli Rexovi přežral housek se šunkou, až se mi dokonale znechutila xD

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

U VKVček se herci alespoň chovají jako herci, resp. dokáží zahrát svojí roli, ale to co se předvádí v Ordinaci, to je vrchol nevkusu. A k tomu ještě ten příšerný komparz!! I když generace, pro kterou to je směřováno si na tom ráda smlsne.

Temný rytíř (2008)

Nejlepší zpracování příběhu o "Temném rytíři"¨. Heath Ledger dal postavě "Jokera" úplně nový kabát, za který rozhodně zaslouží in memorian Oscara

Baba na zabití (2003)

Stiller předvedl (obvykle jako téměř vždy) dobrý výkon.... Ale ta baba!! Lezla mi na nervy asi od 30. minuty :-/

Sexy párty (2002)

Přesně ten tip filmu, který si zapnete, když se chcete pobavit a nechce se vám při tom moc přemýšlet :-)

Městečko South Park (1997) (seriál)

Miluju a milovat budu... Pan Hankey a Cartman jsou prostě mí idoli xD

Láska nebeská (2003)

"Je to sra*ka. Ale sra*ka z ryzího zlata". Tak přesně to vystihuje Love actually. Najednu stranu to je přeslazená komedie bez nějaké větší zápletky a klišé tématem "láska je všude kolem nás", ale na druhou stranu je to tak roztomile a neuvěřitelně vtipně udělané (Hugh Grant se předvedl ve vší parádě), že prostě nemůžu jinak a řadím to mezi svůj "top 20" :-)

Simpsonovi (1989) (seriál)

No tak tohle je pro mě bezkonkurenčně nejlepší animák všech dob.