Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
monikas11111
Monika Šárogová
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Dobrodružný
Romantický
film
TV film
seriál
USA
Německo
Francie
Velká Británie
Itálie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Srdce na dlani
(2022)
Promiň, že ti říkám lásko
(2014)
Dobyvatelé ztracené archy
(1981)
Indiana Jones a Poslední křížová výprava
(1989)
Rivalové
(2013)
Le Mans '66
(2019)
Sedm statečných
(1960)
Návrat do budoucnosti
(1985)
Smrtonosná zbraň
(1987)
Smrtonosná past
(1988)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel