• Pohádka

Svět podle Garpa (1982)

Nehodnotím,protože i když jsem knížku přečetl před skoro třiceti lety nemám odvahu a asi ani chuť se na dílo podívat.Zřejmě možná proto že si nechci přemazat ten film dobré knihy který si můj mozek natočil sám.Samozřejmě nehaním,to v žadném případě.

Vzestup černého vlka (2010) (TV film)

Opravdu hodně dobrý dokument o životě konkrétního jedince - vlka,člověk až žasne jak zajímavě lze natočit životní příběh bez herců a komparzistů :-)

Bumerang (1996)

U mne lepší než Zdivočelá země a samozřejmě životní role a výkon Jirky Schmitzera.

Pouští a pralesem (1973) (seriál)

Nejdříve jsem viděl seriál a pak jsem nejednou četl knížku,obojí mne nadchlo :-)

Predátor 2 (1990)

Já vím že už to není to co s Árnim ale Danny Glover taky není špatný herec,navíc je to poslední Predátor Kevina Petera Halla což je určitě škoda.Nejvíc se povedla scéna kdy jde bábrlina se smetákem na Predátora v koupelně :-).No a pak kdy se Danny ocitl v lodi plné dalších lovců taky neměla chybu.

Padesátka (2015)

Jedna hvězda za první půlhodinu která se alespoň trochu tváří jako komedie,jinak děsná trapárna.

Sami (2015) (pořad)

500 000 doláčů je sakra pěknej balík,ovšem získat ho přežitím na pustém ostrově,kde vám méďové chodí v noci očůravat stan a vlci se vytím domlouvají na jaký způsob si vás připravit k večeři není určitě žádná sranda.Pěkná kosa,vlhko,dřevo mokré takže rozdělat oheň je kusem štěstí a kusem umění.Z pohledu diváka jsem přemítal jestli by jsem taky utekl po první noci a vžíval se do pocitů těchto chlapíků,musím říci že to nebylo moc složité,protože emoce v jejich tvářích a očích jsou dobře čitelné.Navíc mám rád filmy tohoto typu "SÁM PROTI DIVOČINĚ",takže těm kdo jsou příznivcem tohoto žánru doporučuji. Dobře se na to dívá,takže u mne 85%.

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Tak tento týden se prima rypákem zabořila do toho sluníčkářského hnoje ještě hlouběji než ČT a Hovna dohromady.

Časové pásmo bylo změněno