Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi
  • Pohádka

Hvězdná brána (1994)

Ti co tady kritizují Stargate by si asi měli raději pustit třeba komisaře Rexe,třeba je to uspokojí,pro mne to je prostě FENOMÉN HVĚZDNÁ BRÁNA. 5*

plakát

Trucky na ledě (2007) (pořad)

No,jako někdo má za sebou 30 let v kamionu můžu říct,díky za naše zimy :-)Nejlepší je Liza,s tou bych jel no:-))Jinak přijde mně to dost nahrané, z pohledu furt toho profesionála,kdo nezažil třeba Mohelničák nebo Vrchy jako by nebyl.......

plakát

Život Muhammada (2011) (seriál) odpad!

Naivně jsem si myslel že dokument je o opravdové osobnosti,Muhammadu Alim,ale toto je opravdu moc i na mne.A samozřejmě kdo nám to cpe do hlaviček? Že by ČéTé.........

Voják (2006)

Nejlepší záběr tohoto filmu bezesporu byl když se Robert Patrick podíval do zpětného zrcátka pohledem T-1000.

plakát

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Klasika nejvyššího kalibru,když jsem ji viděl poprvé s pirátským dabingem nebyl jsem ještě týden schopen myslet na nic jiného.A teď 3Déčko,tak to si teda nenechám ujít i když do kina teda moc nechodím.A doufám že to bude prodloužená verze kterou mám dyvku,nejvic se mi líbilo když John učil Arnolda zasmát se,ten jeho koňský úsměv stál opravdu za to :-) Jenom mám obavy že příští váka v roce 2029 nebude proti strojům ale proti islamistům a v tom případě nás opravdu bůh ochraňuj.A vstala z místa bejby :-)

plakát

Columbo - Rekviem pro padající hvězdu (1973) (epizoda)

Klasický Colombo opět zdárně vyřešil zapeklitý případ.Člověk by nevěřil jak často Hollywodské celebrity vraždí.Ale to se teda nejdříve měli podívat právě na Colomba :-p

plakát

Hitlerův poslední rok (2015) (TV film)

Toto by se mělo dávat častěji aby lidi viděli čeho jsou "lidi" anebo "nadlidi" jak si němci říkali schopni.Rusové páchali na německých civilistech taky strašné zvěrstva ale poupravím pořekadlo "jak se do Ruska volá,tak se z Ruska ozývá".Je neuvěřitelné kolik obětí má na svědomí jediný,(nechce se mi ani napsat člověk)parchant.Doufám že jestli existuje nějaké peklo tak se smaží na tom největším rožni co tam mají.

Noc mrtvol (2004) odpad!

Z nouze jsem se na toto snažil dívat,námět možná dobrej,zbytek stojí za starou blažkovou.Kvalitní horor aby člověk pohledal.

Nástrahy džungle (2009)

Z donucení zhlédnuto,na chalupě,(pršelo)jinak bych o tento film ani nezavadil.Asi tak.

plakát

Hostinec „U kamenného stolu“ (1948)

Krásný film či komedie s hvězdným obsazením,chudák Neumann který byl šikanován svojí despotickou manželkou tak že musel "loudit" o chutnou porci jídla.No a nejvíce mne dostal Václav Špidla který zde hrál takového celkem osla.Bohužel jeho europoslanecký syn toho osla už nehraje ale doslova a do písmene jím je :-)

Ovládací panel