Saw 3D (2010)

Hvězda dolu za neoriginálnost na entou. Jednička vynikající, dvojka horší ,ale originální a potom už to jen splývá. 54%

Na doraz (2010)

Obyčejná road komedie. Občas převídatelná, občas zábavná ale rozhodně průměrná. A to je při takové sestavě opravdu zklamání. 62%

Pohřben zaživa (2010)

Minimalistická paráda, která nenudí ani minutu. Víc takových...76%

Jimmy Kimmel Live! (2003) (pořad)

Spolu s Conanem vrchol talk-show zábavy. Lettermana bych do toho netahal, tam se tlačí více na serioznost a prestiž. 84%

Conan (2010) (pořad)

Původní show jsem nestihl, ale tohle je opravdu podařené. Oproti Lettermanovi mám pocit, že hosté se upřímně baví a jsou rádi za pozvání. Scénky parádní, skutečně zábavný pořad. 88%

Ďábel (2010)

Ach to náboženství :D 66%

M*A*S*H: 30th Anniversary Reunion (2002) (TV film)

Shledání po 30ti letech ještě více prohlubuju hloubku seriálu a dokresluje, jak velkým přínosem je tento seriál! 90%

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Rozhodně se mi líbí, jak se vyvíjí atmosféra v celé sérii. Temnější a temnější, přesně jako v knižních předlohách. Akce a triky parádní. Dokonce vztahy mezi hrdiny mi přišli snesitelnější než v díle předešlém. Bohužel jedno velké ALE to má, a to je stopáž. Chápu, že poslední díl se musel rozdělit na 2 části a vůbec mi to nevadí. Ale celková stopáž první části je pro mě až moc nastavovaná. 120 minut by bylo akorát, ale těch 26 minut navíc je opravdu hodně vidět. Je to škoda vzhledem k obrovskému potenciálu předlohy. Určitě by se 146 minut dalo využít mnohem lépe. Snad budou v druhé části tvůrci rozumnější. 68%

Doktor Smrt (2010) (TV film)

" Jak je možné, že mentálně zdravý, dospělý člověk nemá právo podívat se doktorovi do očí a říci: "už toho mám dost! Už nesnesu více bolesti, pomozte mi, už nechci víc!" ? " 89%

Expendables: Postradatelní (2010)

Nostalgické ohlédnutí za akčňákama 80. let? Ano, a to se vším všudy. Po zhlédnutí Expendables se snad ještě víc bojím, že po Slyovi a spol. už tohle řemeslo nikdo nezvládne tak dobře. -- " How many men you got?" -- " Just your mother" 87%