Léčebna Broadmoor: Historie šílenství (2013) (TV film)

Škoda tej krátkej stopáži dokumentu. Kľudne by som si vedel predstaviť aj niekoľko dielny seriál ktorý by mal vďaka svojej dlhoročnej hystórii toho ešte veľa čo povedať.

Děsnej doják (2006) odpad!

Asi to jediné na čom som sa zasmial bol ten slovenský preklad názvu filmu.

Cannibal Diner (2012) odpad!

To je tak, keď ťa naháňa "kominár" a ty máš čas si 3 krát prezliecť nohavičky a vymýšľať nezmyselný zlaňovací systém vo výťahu..to bola len taká perlička no hlavne: Herci pripomínajúci komparz z ordinácie v ružovej záhrade a hudba niekde úplne mimo to definitívne utopili po prvých pár minutách. Ale aspoň že kameraman si prišiel na svoje a polovicu filmu neodlepil objektív od zadočkov..

Ženská věznice (2006) odpad!

Argentínska nízkorozpočtová telenovela je oproti tomuto oscarový blockbuster!

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Fakt neviem čo bolo horšie...či ten amatérský dabing alebo toto celé nezmyselné pokračovanie ktoré tlačí celú ságu pirátov z Karibiku hlbšie a hlbšie do hovien..

Továrna oživlých mrtvol (2009)

Horor?...horor boli skôr tie dialógy, herecké výkony, kamera, strih...no a hlavne ten český dabing. Dobrá hudba a pár efektov si zaslúži aspoň tú cenu útechy.

T2 Trainspotting (2017)

Že by sa slávny Danny Boyle nechal inšpirovať českým filmom Bony a klid 1 a 2 alebo je podobnosť čisto náhodná? Ale ako to už býva zvykom pokračovania po rokoch bývajú často krát veľkým sklamaním. V tomto prípade to bol taký ten lepší priemer.

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Vin Diesel opäť raz ukázal že dokáže popierať zákony gravitácie a že strelné zbrane v akčných filmoch strácajú význam. Pre mňa bol aj tak najväčším lákadlom Donnnie Yen ale aj z ostatných (Ruby Rose, Tony Jaa, Michael Bisping) si nemôžem odoprieť potešenie. No kto mi tam vyslovene prekážal bol asi len Neymar Jr. ktorý mal byť bez pochýb len ako reklamný pútač ale mne tam prišla jeho postava úplne zbytočná až trápna. Celkovo zábavné to bolo teda až na tie prehnané kúsky ale na to som si už pri Vin Dieselovi a jeho posledných častiach Rychle a Zběsile nejako zvykol.

Ďábelský dům (2015) odpad!

Horor by to bol pre mňa len vtedy keby som si to kúpil na bluray/dvd. To by som sa normálne asi rozplakal a strelil si pár faciek. Nechcem tu teraz chrliť vulgarizmami tak to proste len označím ako obrovskú sračku ktorá mi už nenávratne ubrala 86 minút života. Inak režisér a zvukár si môžu podať ruky..lebo nájsť takých dvoch somárov po kope sa len tak často nevidí.

Můj pes Killer (2013) odpad!

Polovica filmu sú nezmyselne dlhé zábery chalana na motorke, chalana v aute, chalana idúceho so psom, chalana idúceho s malým cigánom..No a ta druhá ani nestojí za reč..