Švýcarák (2016)

Keby padla posledná klapka tak minútu a pol pred koncom, tak by to úplne zmenilo pohľad na celý film. Možno že aj k lepšiemu..

Pařba v Pattayi (2016) odpad!

Vydržal som pol hodinku ale ďalej som si netrúfol.. aby to nenarušilo môj už aj tak dosť pošramotený psychický stav alebo neprivodilo nezastaviteľný zvratkový vodopád.

Neverlake (2013)

Veeelice pomalý štart...ale keď to nabralo tempo tak to stálo za to.. V hodnotení som trochu váhal ale kvôli prekvapivému koncu som sa priklonil na tú lepšiu stranu.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975) odpad!

Bezduchá úchyláčina nič viac. Niekto potreboval ukázať svoje zvrátené chúťky a čakal že ho ostatný pochopia...no u mňa nepochodil. Pochopil by som keby išlo o nejakú autenticitu ale tu išlo skôr o nejakú zvrátenú "šou".

Maggie (2015)

Pozor ide o DRÁMU a nie o akčný film s masakrovaním hôrd zombíkov a špeciálnych efektov, tak to pred pozretím majte na pamäti !

Čarodějnice (2015)

Ralph Ineson alias Bolek Polívka bol skvelý ale samozrejme aj detské postavy a ich vierohodné výkony. Prostredie dokonalé pochmúrne..no len škoda tých pár rozprávkových nezmyslov ktoré boli skôr na smiech a tým občas zbytočne presekli atmosféru a napätie skvelého deja.

Memento (2000)

Kebyže nemám tú obrovskú schopnosť predvídavosti a už preplnenú pamäť nečakanými zvratmi, ktoré už film od filmu niesú až tak nečakané, tak by som toto možno fakt žral...Ale..

Smrt přichází v bílém (2003)

Film hodný presne tých 50 centov čo som dal za dvdčko. Ten otravný dej aspoň mierne zachránil koniec filmu, ktorý podľa môjho pohľadu nebol až tak nepredvídateľný ale zato uspokojiví.

Já, Olga Hepnarová (2016)

Z psychologického hladiska celkom dobre spracované ale z dramatického úplná slabota.