Pořád dokola (2010)

Len tak došlo..len tak odišlo to bol asi najväčší kameň úrazu. Tento dej si úplne pýtal zmysel alebo rozuzlenie..nehovorím že vždy ho treba ale toto bol ten prípad čo mi tu chýbalo..

Všechno, všude, najednou (2022) odpad!

Vydržal som hodinu...jednu celú hodinu !!! A bojím sa že keby som vydržal tú ďalšiu hodinu+ tak by mi to nenávratne poškodilo mozog (viac než už je..) Je mi jasné že teraz je to TRENDY a kedže to vyhralo oskara tak pár rádoby filmofilov to vychváli do nebies ale u mňa pšenka nepokvete..

Cruella (2021)

Nebyť skvelej hudby nemám dôvod dopozerať až do konca..

Sweet Girl (2021) odpad!

Zvrat z ktorého sa mi chcelo akurát tak zvracať..

Future World (2018) odpad!

Buď fetuj alebo režíruj filmy. Nikdy to nemiešaj spolu!!! Lebo potom to dopadne presne takto...katastrofálne. (odkaz režisérom)

Útěk na svobodu (2013)

Je jedno ako rýchlo utekáš, akým smerom utekáš a ako dlho utekáš. Aj tak ste vždy všetci v okruhu 30 metrov od seba. Matematika, fyzika a celkovo zdravý rozum tu dostáva pekne na prdel. Jediné plus si zaslúži Ethan Suplee..hrať dementa je asi jeho herecké poslanie ktoré mu ide najlepšie..

Neobyčejný Odd Thomas (2013)

Nepoznám predlohu filmu, či už je podľa knihy alebo komiksu ale tu mi tie komediálne prvky celkom vadili. Hodne to uberalo na vážnosti. A ak by sa to miesto toho nieslo viac v temnejšom štýle bol by som rozhodne spokojnejší.

Meky (2020)

Miro Žbirka je bezpochyby ikona slovenskej hudobnej scény. A je tu konečne kvalitný dokument ktorý mapuje jeho začiatky a kroky v hudobnom priemysle. Akurát ma mrzí tá krátka stopáž, verím že materiálu bolo omnoho viac čo by jeho fanúšikov zaujímal.

Krvavé písky (2016)

Krvavé písky by sa kľudne mohli volať aj krvavé "pisky" 😆 (tí čo videli scénku s tampónom pochopia) To len tak na odľahčenie no a k filmu môžem povedať len toľko že...dobrý nápad ale pomerne veľa chýb a asi tak od polovice filmu sa to uberalo zlým smerom..