Gangy z Birminghamu - Série 3 (2016) (série)

Ve třetí sérii se toho děje hrozně moc. Po horším začátku, kde sem se vůbec nechytal, že co po nich ty Rusáci chtějí a jak jim můžou zrovna Peaky blinders pomoct, následovala v dalších epizodách skvělá porce všeho co na tomto seriálu miluji. Ve třetí epizodě sem konečně pochopil účel Rusů a byl jsem nadšený z toho, že i po brilantním Campbellovi zvládli udělat dobré záporáky. Stejně mám ale asi Campbella radši, ale tak to už je o osobních preferencí, a asi to bude i tím, že mám rád Sama Neila. Celý tento seriál se už teď pro mě stává klasikou. Tato série byla skvělá, a u finále sem jen tleskal a říkal si, že tohle je to, na co sem v životě čekal. 88%

Po čem muži touží 2 (2022)

Místy pobavilo, ale jako celkově se jedná o klasický hloupý, snadno zapomenutelný, vymaštěný český film. Děj moc nedává smysl, ani konec nedává smysl. Ale je mi jasné, že to není mířené na mou cílovou skupinu. Ale třeba čtyřicátníci se u toho budou bavit. Dokážu si představit, že na tohle půjdou po práci do kina aby přišli na jiné myšlenky. Ale pro mou věkovou skupinu je to prostě trapná hloupost. Prostředních 20 minut, kdy Jirka Langmajer zkouší, jaké je to být ženou bylo opravdu vtipných, že sem se zasmál i já. Takže alespoň něco. Mé hodnocení tudíž představuje 42%

Zátopek (2021)

Na české poměry se jedná o dost zajímavý kousek, který vás dost dobře provede kariérou jednoho z našich nejúspěšnějších běžců. Je to celé zpracované překvapivě dobře, není to líné a tupé. Neužil odvedl dobrou práci v této roli, to rozhodně a tento výkon velmi vyčnívá nad jeho ostatními. Místy mi vadil střihy a kamera, které mě v určitých momentech vytrhávali ze zážitku. Chtěl bych ovšem vypíchnout moment, kdy se běží v dešti, ta scéna je naprosto brilantně natočená, to se musí nechat. Asi k tomu nemám moc, co říct. Dost povedený český film. 80%

8. míle (2002)

Eminema mám rád, cením, co ve svém životě dokázal a jak se vypracoval. Tento film je dobrou ukázkou toho, že to opravdu neměl jednoduché. Neměl nikoho a nic, musel si poradit sám. Film je to dobrý, ovšem chyběl tam některým postavám určitý vývoj, scénář byl občas moc jednoduchý a finále sem čekal více kulervoucí a lepší. Ale jako kvalitní film to asi je a určitě neuděláte chybu, když se na něj podíváte. Z druhé strany vás krásně uvede do světa hip-hopu a ukáže vám, že ta hudba je vážně dobrá. 69%

Gangy z Birminghamu - Série 2 (2014) (série)

Peaky Blinders mě svou druhou sérií naprosto uchvátili a ukázali mi jak se dělá kvalitní gangster show. Cillian Murphy si tu krade všechnu pozornost pro sebe a je vážně úžasnej, věříte mu úplně vše. Umí zahrát jak momenty kdy z něj sálá zlo a respekt tak i momenty kdy vám ho má být líto, všechno to spolu krásně funguje. Musím zmínit také Toma Hardyho, jehož výkon se mnou neskutečně otřásl, do tohoto příběhu se velmi hodí a tvůrci při výběru herce pro roli Solomonse udělali správné rozhodnutí. Co se týče režie tak si opět nemůžu stěžovat, naprosto brilantní práce a klobouk dolů, i před celým týmem. Finále je extrémní porce vynikajících dialogů, neskutečného herectví, emočně vypjatých scén a nervydrásajících momentů. Této sérii dávám 94%

Lovecká sezóna: Strašpytel (2015) odpad!

Původní díl jsem v dětství měl fakt rád, vždyť se jednalo o fakt kvalitní animovanou zábavnou podívanou. Ale nemůžu uvěřit, co s tou sérií vymysleli dál. Naprostá hrůza, to se přece nemůže líbit ani malým dětem. 5%

Bláznivá střela (1988)

Je je to dobrý uvolnění. Hlavně u toho nepřemýšlet a pak si to na 100% užijete. 68%

Šmoulové: Zapomenutá vesnice (2017)

Jako dost dobrý upřímně. Na odreagování úplně postačí. Jo, samozřejmě je to pro nejmenší, ale i pro mě se nejednalo o vyloženě nudnou záležitost.60%

Mořská příšera (2022)

Já měl pro to celkem velké očekávání ale jsem dost zklamán. Je to ten úplně nejvíc generický příběh, který si u pohádky dovedete představit, a mě už to začíná opravdu nudit. Pokud je to opravdu dobře zpracované a vymyšlené jako například Raya a drak, tak s tím nemám sebemenší problém ale tady je to prostě hloupý a tupý. Pro děti asi budiž ty se u toho asi zabaví díky krásným barvičkám a roztomilým příšerkám, mě už tohle bohužel nestačí. Potřebuji aby to mělo alespoň trochu funkční příběh, nebo nějaké emoce. Prostě jakoukoliv přidanou hodnotu, případně message. 48%

Gangy z Birminghamu - Série 1 (2013) (série)

První série tohoto seriálu mě bavila, avšak toto nadšení se dostavilo až ve 4. díle. Do 3. dílu mě to tak nějak bavilo ALE nemělo to pro mě zas tak dobrý obsah, abych se zajímal, co se stane dál. Ovšem od 4. dílu se jedná o poctivě odvedenou práci, vše tu funguje na výbornou a já si nemohu na nic stěžovat. Díky těmto naprosto famózním 3 epizodám dávám 5 hvězd.86%