Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

No oslinivy zaver to urcite nebol, koniec bol narychlo zlepeny, aby sa vsetko uzavrelo. Vizual bol vsak vyborny, idealne pre kino...K samotnemu zhodnoteniu serie (filmy 1-9); Prve 3 filmy boli vyborne a nadcasove, avsak ich povodne caro ma obislo (asi som moc mlady), nasledujuce 3 filmy boli na tom velmi podobne. Zaverecne 3 filmy boli kvalitou dost nekonzistentne - 7 bola ok, stale vsak o nieco horisa ako predoslych 6; 8 sa mi zo vsetkych SW filmov pozdavala najviac, nakolko si pribeh udrzal kvalitu zo starych cias a efekty sucasnej doby naplno vyuzili potencial zobrazenia celeho univerza. 9ty diel bol ok, ale po tolkych rokoch by to urcite chcelo o nieco velkolepejsi zaver. Seria ako taka 4*, univerzum 5* s tym ze budem dufat, ze ho disney bude milkovat pomaly a postupne a nestane sa z toho dasli marvel.

Džudžucu kaisen (2020) (seriál)

Moze byt, ale overhyped. Dobre sa to pozera, nieje to vsak extra vtipne, extra zaujimave ani extra vazne/strasidelne... Je to vo vsetkom silno priemerne.

Kokkoku (2018) (seriál)

Klasicky si nejaky japonec vytripoval a toto z toho vzniklo. Napad dobry, spracovanie odpad - na druhu stranu to vsak nebolo nudne. Pribeh a zapletka onicom, samotny vyvoj deja nedaval ziaden zmysel, napriek tomu to bolo pozeratelne.