Kosmo (2016) (seriál)

Asi tam malinká nepřiznaná inspirace Červeným trpaslíkem trochu bude . Škoda , že nedostala větší prostor paní Plodková. Jinak Hrabiš a jeho Kuříp , tak to  teda sedí.

Denní směna (2022)

Docela hodně zábavná moderní vampířina.  A koukám , že v tom měl prsty pan Stahelski . Takže ta choreografie je taky jasná no. 1.

Vítejte v džungli (2003)

Opět typický představitel žánru bady akčňák a to strejda může. Klučičí film líbilo..

Fat Pizza (2003)

Neškodná rozjuchaná ptákovina , ve stylu třeba New kids turbo. Být mi 14 , tak sem v 7. nebi.

Sud prachu (1998)

Další drsný  náhled do té komplikované  balkánské nátury .

Zvrhlost (2019)

2 bubáci pobíhaj po lese , občas 1 z nich provede moc ošklivou věc , další 2 bubáci jsou v chatrči . A do toho  přijede po letech za trest Teo , aby to tam na venkově odbubákoval. Zajímavý počin , tempo spíš volnější , nádherná brazilská příroda , malinko si člověk vzpomene třeba na La isla minima , celkově docela pozitivní dojem.

Extra Ordinary (2019)

Nejzábavnější chvilky za mě byly vždy , když se do Martina vtělila neposedná nebožka Bonnie . Jinak ošklivější herečku pro hlavní roly snad ani vybrat nemohli . Belgické a Irské turistky všude po světě bývaly kdysi pověstné svým sexepílem , tahle pani to jen potvrzuje. A trochu si mohli pohrát s tím bubákem , vypadal jako když sem přišel z nějakého rodinného filmu z 50 . let.

Predátor: Kořist (2022)

Pan Trachtenberg  překvapil notně , to můžu říct , musel sem ubrat panu Blackovi 1 , protože tohle je tedy opravdu kvalitativně  někde jinde. Potlesk ve stoje.

Poslední šance (2021)

Pěkná  PC střílečka s hevy endem.. Zábava vyloženě chlapecká.

Časové pásmo bylo změněno