Krvavý prachy (2004)

Na co pan Ritchie potřeboval 2 hodiny , stačilo panu Boukhriefovi hodina a půl , viděno až po remaku , hodnotím stejně , parádní jízda.

Čtvrtá hvězda - Zítra točím v Aši (2014) (epizoda)

Speciálně v tomto dílu bych chtěl poděkovat paní Krobotové a panu Trojanovi ,  tosneviděls , co ty 2 předváděli při natáčení rádobypéčka , zase sem si pocintal triko , úžasné, zajímalo by mě z čí hlavy konkrétně toto vylezlo , tahle scéna byla opravdu počůrávací..

Věřte mi: Únos Lisy McVeyové (2018) (TV film)

Robert Joe Long udělal fatální chybu své vražedné kariéry ,malá Lisa totiž měla průpravu od přítele své babičky , který k ní v noci uléhal se slovy "Good Girl" , tudíž z domova věděla , jak se na zvířata musí . TV film podle skutečné události , kvalitou předčí většinu filmů jdoucích do kin , drsné drama o holčičce , malé vzrůstem , velké duchem , které zprvu nevěřili...Mimochodem byla 1 ze 2 obětí , které jeho řádění přežily , 10 se to nepoštěstilo.

Historias lamentables (2020)

Spokojenost , samozřejmě na Divoké historky ani Výhody cestování vlakem to nemá , ale důležité pro mě bylo , že to s přibývajícím časem nemá sestupnou tendenci a spíš to lehce graduje . Takový pohodoví španělští Bakaláři.

Hříčky přírody (2015)

Taková taškařice pro mladší. Některé hlášky typu : "Teď mi tam vrátil střeva a berou si jiný vnitřnosti , co se ve mě hrabete?!" , nebo " Pořád se cpe mou učitelkou" opravdu pobavily. Městečko , kde vedle sebe žijí lidé , upíři a zombie napadnou mimozemštani . kteří jsou závislí na chemikálii TXP, která se v místním zpracovatelském závodě přidává do žebírek. Občas nevyrovnané , ale převládá spíš sympatický dojem.

Afrikou na pionýru (2019)

No v tom Mosambiku to bylo kluci asi víc dobrodružné než jste očekávali , i o tom cestování do takových destinací je , hosana , že to dopadlo tak jak to dopadlo , i díky té hodné portugalské paní.

Zátah: Vykoupení (2011)

Máme pro to 1 hezké spisovné slovo v češtině - Řežba.

Rillington Place (2016) (seriál)

Na TV produkci perfektní záležitost , a Timovi ti psychouši evidentně jdou..

Třídní schůzka (2021) (seriál)

Skvělý počin a vyzdvihnout nutno hlavně projevy pánů Poláka a Daniela , nicméně ostatní též velmi dobře.

Plivu na váš hrob (2010)

Nezatížen opět původním filmem z roku 1978 musím dát za 5 . Takto si představuji vzorový snímek žánru rape & revenge .