Vyměněná (2018)

Když se tam v čase cca 11:40 objeví ta tupá blbka se selfie tyčí, tak musíte začít Paz fandit , držel sem jí palečky až do konce. Skvělá zábava ,parádní situační komedie ,o tom co všechno je normální jedinec schopen ustát , než bouchnou saze. Výborně Torrente.

Anything for Jackson (2020)

Milé překvapení na poli hororu od režiséra věnujícího se jinak televizní kanadské tvorbě . Velice pošahaný postarší páreček a rodinka , která se stane jejich cílem, výborně , pár scén je tam opravdu děsivých , celkově nádhera , plesám a tleskám.

Silent Hill (2006)

"Nepřátelé spravedlivých , budiž prokleti". Nemám jedinou výtku , takhle si představuju horor.

Třeba jsi vrah (2018)

Tak ono to bylo nakonec trošku naopak :-)  Klasické místo děje , ale výborná zápletka , skvělé rozuzlení , pár slušných vraždiček , a všudypřítomný humor , zkrátka hororová komedie , jak má být.

Diagnóza smrti (1979)

Poslední Kalašovka s panem Hrušínským režiséra P.Schulhoffa . Přestože nejsem velkým milovníkem černobílých snímků , tak tady tomu ta barva oproti starším detektivkám moc nepomohla , ale pořád důstojné rozloučení se sérií.

Kam slunce nechodí... (1971) (TV film)

Nejen Fešák Hubert , ale i tento film je excelentní dílo pana režiséra Nováka . V.Menšík v roli placeného plemenného býka , J.Kemr v roli utajeného svůdníka , W.Matuška a jeho bohém restaurátor , v neposlední řadě 1 z tehdejších krásek našeho filmu a televize M.Drahokoupilová , jako nešťastná manželka. Ostatní herci též skvěle. Výborná zábava.

Případ pro začínajícího kata (1969)

Jediná hlavní role pana Kostelky v roli "Gulivera" , jinak ten film je pořádný mazec a opět má oblíbená tripová záležitost , exteriéry starého Mostu před demolicí tomu dodaly patřičnou atmosféru . Skvěle pan Juráček , něco takového už u nás dnes asi nikdo nenatočí , není kdo...

Svatej z Krejcárku (1969)

Jediná hlavní role pana Kotvy , je to vlastně o tom , co se může stát  , když přeteče ta pověstná poslední kapka a když se utrhne ucho u toho příliš používaného džbánu... , v roli kumpána pan Peterka . Díky pane Tuček.

Přežil jsem svou smrt (1960)

Síla , 1 větou válečný film o odhodlání nenechat se zlomit , 1 z největších rolí pana Peterky , tleskám pane Jasný.

Příště budeme chytřejší, staroušku! (1982)

Tak tady dávám proti většinovému proudu za 5 , protože jsou to dle mého jedny z nejzábavnějších rolí podvodníčků smolařů pánů Peterky a Augusty . Moc milá komedie , rád se k ní vracím . Pan Srstka v roli falešného domácího taktéž excelentně.