Drsná Planina (1979)

Jo poválečné pohraničí a Werwolfové , co vraždili české usedlíky strunama , ten film je pecka , klidně bych tam dopsal krimi / thriller , zajímavé , že pan Soukup , když začínal, točil opravdu dobré filmy  a s postupem času , šla kvalita jeho filmů těžce do kopru.

Neviditelné zlo (2006)

Výborná atmosféra opuštěného hotelu a to jak tam 1 po druhém začnou mizet, to je prostě hororová laskomina.

Zrcadla (2008)

Tohle jsem viděl poprvé ve Venezuele na cestě busem a díval se na to s námi i řidič toho autobusu ,  podotýkám , že za jízdy , takže opravdový horor s neskutečným napětím . Jinak ty prostory opuštěných nemocnic a sanatorií, tak tady může pokazit film jen úplný trouba , což pan Aja není. Skvělý horor od začátku do konce .

Kořist (2019)

Otec s dcerou v 1 zaplaveném domě , k tomu několik krvežíznivých přerostlých "ještěrek" , ale nedávejte to nikomu jinému , než panu Ajovi , pak vám z toho vypadne 87 minut napínavé jízdy. Bravo , výborná zábava.

Hory mají oči (2006)

Za mě asi nejlepší remake hororové klasiky , který byl stvořen. Ty zmutovanci jsou fakt parádní.

Elitní jednotka (2007)

V Riu jsem byl , do slumu jsem se ale nepodíval , nicméně čím dál od centra , tím jsou týpkové na ulici "sympatičtější" . Kolik tam spotřebují při oplocování pozemků ostnatého drátu , to by mě fakt zajímalo , asi má v tomhle ta země prim . A to je prosim Rio daleko "bezpečnější" než Sao Paulo. Wagner Moura výborně , fandíte mu a držíte palce celý film.

Mluv s ní (2002)

1 slovem mazec , jestli chcete vidět jediného Almodovara , tak tohle je úplně jasná volba , všechny jeho ostatní filmy vám pak přijdou už skoro normální.

Velká loupež (2020) (seriál)

O maličko slabší než Argentinský bratříček , tam tomu pomohl dost humor , tohle je zbytečně dlouhé.

Loupež století (2020)

Vymazlená "Heistovka" z Argentiny a ta humorná odlehčenost tomu jen prospívá.