Naprostí cizinci (2016)

Včetně našeho, má tento skvost už cca 15 národních klonů po celé Evropě až do Asie , evidentně téma , které je vlastní každé kultuře. Milí přátelé , položte své mobily na stůl a od tohoto okamžiku každý hovor a každá zpráva už není jen vaše , ale musíte se s ní podělit se všemi u stolu. Bravo pane Genovese , díky za titule Yusek.

Místo splněných přání (2017)

Tak tohle bych doporučil všem zdejším recenzentům , kteří opětkovali naprosto nudného Pozemšťana , viditelně propastný rozdíl , mezi zde naprosto skvělou statickou konverzačkou a tamtou hodinu a půl příšernou nudou, a nemyslím , že bych porovnával až tak vzdálená témata. za 5 pane Genovese.

Parade (2011)

Jak píše uživatel Mishqo , zaujala mě ta možnost , že se v bývalé Jugoslávii domluví představitelé 4 znepřátelených národů a společně se postaví za viditelně takřka nemožnou a dopředu prohranou záležitost , můj oblíbený rejža zabrousil do LGTB tématu , ale zase to vzal po svém a zase perfektně.

Mi nismo anđeli 2 (2005)

Tady je dvojka opravdu o dost lepší než jednička , těch 13 let , které je dělí , je opravdu poznat a Nikolovi dle mého role "starostlivého" fotříka svědčí líp než frajírka , který opíchá všechno co dýchá. Výborně Srdjan Dragojevič , Díky za titule Umpalumpa3

Výhody cestování vlakem (2019)

Vzpomněl jsem si okamžitě na Divoké historky , další perla španělské filmografie , skvělých 100 minut perfektní zábavy , musím zopakovat.

Čínský bufet (2011)

Někteří uživatelé to už popsali komplet za mě , moc milý a příjemný film. Parádní role pro Ricarda Darína.

Divoké historky (2014)

Tak tohle je jízda, 6 tedy spíše 5 historek , kdy buď nevěřícně valíte bulvy nebo se popadáte za břicho , bravo pane Szifrón a jsem v napjatém očekávání jak dopadne vaše novinka Misanthrope .

Vážený občan (2016)

Tak tady s lítostí musím to všeobecné nadšení trochu srazit , Oscar Martinez jako skoro vždy opět ok , ale výsledek  mi přišel jak z TV produkce ostravského  studia z roku 1983 , určitě nápad skvělý , scénář v pohodě , ale ta forma zpracování mě tedy vůbec nepřesvědčila , a má to 2 hodiny , kdyby ubrali 30 minut , tak by to za ty 4 možná bylo.

Toc Toc (2017)

Oscar Martinez a jeho utajený šéf , totiž psychiatr s Tourettovým syndromem , skvělá komedie a výborná  zábava , 5 jak vyšitých , španělé umí.. díky za titule Desade

Démoni 2 (1986)

Tak už vím , kde vzal pan Soukup inspiraci pro davové scény v o rok mladším Discopříběhu.. Jinak to přesně odpovídá celé té době , na efektech je to prostě poznat , že to je 80tka . Démoni nevěnují péči pokožce obličeje a ústní hygieně. Pobavil "Gremlin" co vylezl z bříška chlapečka.