Hadí princ (1973) (TV film)

Typická televízna inscenácia inak nazvaná ako hra pre mládež, ktorých stovky či tisíce vyrobila STV. Myslím si, že nezaujala ani v rokoch minulých a nie to dnes. Jednoduchý príbeh hadieho princa v podaní Michala Dočelomanského, princeznej, studne a nádvoria Maharádžovho sídla zo šedivými kulisami. Jednoznačne dielo má iba hodnotu umelcov a majstrov slovenskej hereckej obce, ktorých aj výkony boli dosť okresané a nevýrazné. Moje hodnotenie je 2* za hru a 4* za herecké obsadenie

Hlava státu (2003)

"ja som vláda, ja môžem všetko" a je to tu..amerika má nového prezidenta:)

Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)

Tento film na DVD nosiči by som si veru nekúpil iba ak by bol ako bonus pribalený k inému titulu. Avšak úprimne podotýkam, že v televízii som ho vzhliadol už niekoľko krát a pozrel by som si aspoň časť určite znovu, ak by v tom istom čase nebolo na výber niečo pozoruhodnejšie či práve nebola reklama cez ktorú vždy aktívne využívam diaľkové ovládanie.

Knight Rider (1982) (seriál)

uau..tak toto auto som strašne chcel, ako malý chlapec keď som ťahal na špagáte za sebou dreveného zajaca. Aspoň, že "angličák" som mal, vlastne kde ho mam? Idem ho pohľadať:)

Kouzelná chůva Nanny McPhee (2005)

Túto rozprávku si určite rád pozriem aj nabudúce, pretože som nevidel posledných desať minúť aj keď som už pätnásť meškal do práce:) doslovne ma očarila pestúnka svojou kúzelnou drevenou palicou a myslím si, že aj pripútala k sledovaniu televíznej obrazovky a sedadlu pohovky. Najviac mi utkveli opakujúce sa scény kedy sa z ničoho nič objaví v zábere pestúnka a povie: "klopala som" odpoveď: "samozrejme, ja viem" to ma dostalo! Moje hodnotenie preto zvyšujem na 4 a 1/2*

Lady XXL (2006)

hmm, asi nebudem objektívny ale tento film som nedokázal pozerať ani počas TV reklamy na inom kanáli..a dostala ma scéna hrdinky filmu, keď chcela pobozkať svojho vyvoleného, chcelo sa mi vtedy.."veď viete čo"

Má tlustá Valentýna (2002) (seriál)

Keďže máme doma televízor a nie jeden a býva zapnutý aj v čase vysielania telenoviel tak sem tam nakuknem vedľa do izby keď započujem známe hlasy z dabingu či aj pasujú k postavám na obrazovke. A môžem smelo vyhlásiť, že tentokrát ma neupútal hlavne hlas ale ženská krása jednej seriálovej postavy a modelky "Norkys Batista". Moje hodnotenie je veľmi silno ovplyvnené a dávam prekrásnu 1s*