Honor Society (2022)

Celkom pohode coming off age film. Cením celkom častého využívania 4th wall a diváci sú "V kontakte" s hlavnou postavou. Twist na konci bol celkom okay a nemam tomu čo vytknúť. 4/5

Moon Knight (2022) (seriál)

Najlepší Marvel seriál zatiaľ. 4,5/5

Moon Knight - Blázinec (2022) (epizoda)

Keby Marvel robil takéto epizódy, omnoho viac by som bol zainteresovaný. Vyváženie postáv, silná backstory Marca ktora dáva zmysel preco je taky ako je. Najlepšia epizóda zatiaľ. 5/5

Ježek Sonic 2 (2022)

Actually tento film bol dost fasa. Toľko easter eggov na povodne hry tak to proste Nergasm pre cloveka ktorý je trochu Geek na sonica. Výber hudby bol celkom fajn ale stale sa neviem rozhodnúť ci to bolo lepsie ako prvý diel. Slovenský dabing nebol az tak zlý ako som čakal takže malé plus. Dúfam ze urobia aj trojku lebo to ma celkom potenciál. 4/5

Zpívej 2 (2021)

Nečakal som že to bude lepšie ako jednotka ale nakoniec ma to milo prekvapilo. Celú dobu som sa dosť bavil a nové postavy boli super. Výber hudby bol lepší skôr v jednotke ale aj tu bola celkom hudba na vibe. 5/5

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Film ktorý si viem pozrieť aj 100x a tak či tak ma neomrzí. Sony si dávalo taký pozor na detaily a celkovo na postavy. Milujem tento snímok. 5/5

Encanto (2021)

Vcelku krásny animák. Animované dielo z kút Kolumbie je hlavne zamerané na postavy. Dejovo to je celkom fajn. Konečne nejaký animovaný film bez konkrétneho zloducha. HUDBA je tu jedna z najlepších ktorú nám tu Disney vedel dať. 4/5