• Mysteriózní

Dračí srdce: Boj o trůn (2017) odpad!

Úplně zbytečný film...nezvládl sem se ani dodívat..herci pěkná slabota...

Ztracen v džungli (2017)

Záběry džungle super, mám rád tyto filmy..ale tendle nepatří k těm lepším...půl filmu se nic neděje a pak nasledují otázky proč to a tamto...a nejsou vysvětleny..pak přijde ta lepší čast, což se dalo očekávat..aspoň že tak :-)

Baby Driver (2017)

Opět zklamání...film všude vyzdvihujou..ale proč? Jako zatím nejlepší z Elgortem..ale i tak hloupost...ještě že se mužeme aspoň koukat na Lily :-)

Listopadoví vrazi (2017)

Čekal sem mnohem více :-( Za mě velké zklamání. Ono ale filmy Elgortem jsou vždy nic moc..:-(

Prokletý kšeft (2016) odpad!

ne..prostě sem se ani nedodíval..ne, hnus :-(

Dárkyně smrti (2017)

Koukl sem do konce..chtěl sem vědět, jak to dopadne..film má par dobrých chvilek, Cage hraje vpohodě..ale jednou vidět bohatě stačí

Stopy spravedlnosti (2017)

Paráda... Jackie je bůh :-) Mile mě překvapil s hereckým výkonem v thrilleru .-)

Valerian a město tisíce planet (2017)

Spíše teda zklamání :-( Dějově to nebylo nejhorší, jen teda trošku více vysvětlení některých věcí...trikově super...hlavní hrdinové, to už je horší, herec nemá me sympatie a někd ymi připadal jako namyšlený kokot...herečka byla pěkná..aspon něco :-)

Liga spravedlnosti (2017)

Myslím si, že nejprve měly být samostatné filmy všech hrdinu...ano, jsou ruzné serialy a filmy, ale nejsou propojené a tady to stmelení nějak nefunguje. Liga nemá na Avengers, ale určitě je shlédnutelná..takže doufám, že budou další filmy...