Malá monstra (1989)

Jak již bylo řečeno, totální příšerky s.r.o. některé dobré masky, fajn ústřední duo, lehce se vlekoucí příběh, o čtvrt hodiny zkrátit. Nicméně dobré monster dobrodružství pro starší děti

C.H.U.D. (1984)

Poctivá 80s urban monster agitka, která v dobách své největší slávy stáhla pár půlek při překračování kanálu

Sám doma (1990)

Absolutní každoroční televizní radost a klasika! Vítězství důvtipu a rozumu nad člověčí hmotou ) ten kdo dává 2 hvězdy a míň musel dostávat každý rok k Vánocům strašný hovno! )

Kokosy na sněhu (1993)

Pohodová, nejen vánoční klasika, se sympatickou partičkou kluků, co se baví, nevzdávají a decentně hláškují. Pralesní dvojka taky gut

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Konečně někoho napadlo v té záplavě laciných žraločích sraček vrazit do paryby trochu víc peněz a lepších herců a hned je z toho hit. Stačí pořádný CGI, průměrný příběh, trocha napětí a baví to

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Celý je to nějak velkolepě trapný a to jsem fanoušek akčních béček. Tango a Cash je dobře, Hobbs a Shaw je špatně

X-Men: Poslední vzdor (2006)

3,5 hvězdy, nahoru za dobrý herce a triky. Legendární Juggernautův vypínak uštědřený obyčejnou zdí ) Ratner strašně průměrný režisér

Hercules (2014)

Mistrovství světa v průměrnosti. Rock to svým reálným Herkulesovstvím drží nad vodou. Jednou a dost

Sloní muž (1980)

Na Davida až překvapivě civilní režie. Krásná, tragicky dojemná příběh, filmařina, kdy po konci filmu chceš být jednoduše hodnej, i když to ukazuje, jací jsme jako lidi svině! Každý se špetkou vkusu musí vidět

Duna (1984)

Lepší, než nová, bezkrevná verze. Lynch nemá důvod tohle dílo nenávidět