Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
25 fanoušků
/ 17 bodů
DaBler
David Bařina
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Horor
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Sbal prachy a vypadni
(1998)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Matrix
(1999)
Svět podle Prota
(2001)
Gauneři
(1992)
Vetřelec
(1979)
Vetřelci
(1986)
Osudový dotek
(2004)
Magnolia
(1999)
Podfu(c)k
(2000)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
17 bodů
Fanklub
(25)
Tuomi
4daPeace
Xixao
rumczeis
minta
Dudies
x2x3
Luker
Nolice
Lumen
A. Murray
Lucretius
xdudka00
kedlubna
ctvrtlik
Snoogans
mulderer
klefo
Peckoslav
berlin
předchozí
1 - 20
další
Časové pásmo bylo změněno