Ptačí zpěv (2012) (TV film)

Veľmi emotívne a pútavé.

Muži v černém 3 (2012)

Zábava a oddychovka na jednotku. Smith hláškuje, Jones hádže jeden pokerface za druhým, Brolin do toho krásne zapadol a všetko to skvele funguje. A potvrdilo sa mi aj to čo som predpokladal, Lady Gaga je emzák.

Prometheus (2012)

Som milovník Alienov a tých 5* dám, pretože si to Prometheus zaslúži. Nie je to dokonalé, niektoré otázky ostali nezodpovedané, no mne sa to aj tak páči, som spokojný a teším sa na pokračovanie.

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Príbeh je klišé, no dokáže si zo seba robiť v určitých miestach srandu a to ma potešilo. Cruise ako Spiderman, takže vážne sa to brať nedá, ale zábava to je a nič viac od toho netreba čakať.

Diktátor (2012)

Solídná zábava a samozrejme vynikajúci Cohen. Niektoré scénky fakt bomba. Bin Ládin žije! :-)

Bitevní loď (2012)

Typický US hit so všetkým čo k tomu patrí. Outsider hrdina, megaefekty a štipka patriotizmu. Napriek všetkému sa na to celkom dobre pozeralo. Vyobrazenie emzákov skutočne parádne.

Kronika (2012)

Záver trošku prepísknutý, no bolo to dobré.

Iron Sky (2012)

Veľmi podarený kúsok, ktorý v poslednom čase svojou témou a spracovaním nemá konkurenta. V niektorých momentoch naozaj zábavné v iných menej, no aj tak ma najviac potešilo výsmech z USA. Tak páni tvorcovia toto sa Vám podarilo.

Hněv Titánů (2012)

Celkovo o ničom. Príbeh nudný, postavy nezaujímavé, Fiennes a Neeson boli na smiech. Aspoň že to rýchlo skončilo.