• Telenovela

Mamma Mia! (2008)

Doopravdy skvělý film! Dávám jednoznačně 100%. Některé písně mě až dojaly a velice úžasné výkony všech herců v čele s Meryl Streep jsou jednoznačně jedním z nejkrásnějších filmů poslední doby.

Mentalista (2008) (seriál)

Než seriál přišel do čr, měl na csfd hodnocení 79%, poté co ho shlédlo české publikum je to 67%. Velmi pozoruhodný seriál založen na zajímavé myšlence. 100%

Milionář z chatrče (2008)

To šílenství okolo tohoto filmu mne doopravdy znechutilo. Ani nevím proč ale byl jsem jasně proti tomuto filmu. Pak jen kvůli mamce jsem se na ten film podíval a již od první minuty mě zaujal. Ironický a zlý moderátor (velmi děkuji českému dabingu že do této role obsadili Vladimíra Čecha - suprový), citový kriminalista, perfektní děj a strhující podání herců činí tento film něčím úžasným. Abych nezůstal jen u kladů, v některých místech je to až trochu fádní a neplynulý děj, ale jinak doopravdy úžas. Kdyby šly procenta, dal bych 98,5%. Takže jasných 5*.

Ošklivka Katka (2008) (seriál)

Podle mně je to velmi pěkný seriál. Občasné přehrávání pana ředitele jen trochu kazí celkový dojem,že to není realita. Myslím že je to stoprocentně odlišné od kolumbijské telenovely. Tvůrci seriálu to perfektně převedli na české poměry. 91%

První neděle (2008)

Zatím jsem viděl první polovinu a přijde mi to jako vcelku vtipná situovaná komedie s prvky kdy se režisér snaží "vpumpovatů do filmu kriminální a akční děj. Námět vcelku jednoduchý, ale účinný. Velice těsně, ale ještě 85%

Temný rytíř (2008)

5 hvězd je povinnost pro každého filmového fanouška.

TOP STAR magazín (2008) (pořad) odpad!

Nejtrapnější špína všech špín!

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Nevím co na tomto seriále všichni vidí, 2 hvězdy jen kvůli tomu, že jsem viděl i horší filmy a seriály.

Úhel pohledu (2008)

Film Úhel pohledu je jeden z nejlepších filmů, který jsem kdy viděl. I když mě už docela rozesmálo to, jak se čas už popáté vrátil zpět na 11:59:56, ale jinak to byl fakt pěkný film. Je zde možné vidět rozvíjející se techniku teroristů, intriky as vystoupeními prezidentů (ztvlášť USA), mocnost teroristů dostat se kamkoliv a hlavně skvělý vyšetřovací tým :-) Dávám 100% a všem doporučuji!!!!!!!!!!!!

VALL-I (2008)

Asi třikrát jsem viděl začátek filmu. Pokaždé jsem to po 10-15 minutách vypnul a řekl si že se mrknu jindy. Dnes jsem na HBO viděl celý film (protože na celém 800-kanálovém satelitu nikde jinde nic nedávali) a musim dát obrovský palec nahoru. Kdo "přetrpí" prvních 10 minut, bude nadšenej. Mě osobně nejvíc zaujali roboti a jejich mimika. Ač roboti nemají obličej, tvůrci tohoto filmu jim do tváře vtiskli všechny emoce a podle výrazu jasně poznáte jak se daný robot cítí. Dost vtipných momentů mě dokonale rozesmálo. Společně s Rattatoulie (který dávaj na HBO furt dokola) asi jeden z nejlepších animáků této doby. Doopravdy doporučuju všem. Ať už jste ročník narození 1920, 1999, 2894.....