Annie Hallová (1977)

Nechapu, proc lide tolik odsuzuji masturbaci, kdyz je to sex s jedinym clovekem, mate radi:-)

Mlčení jehňátek (1991)

Anthony cloveka nevyleka, on ho proste soustavne desi svym klidem. A ten pohled...

Ospalá díra (1999)

Vyborny, ale ze jsem se bal. Naprosto burtonovskej film, a to mam rad.

Podraz (1973)

Ty promakany finty a podrazy me dostaly. Navic jsem typ cloveka, kterej dava prednost happyendum. Intervaly myho smichu cinily asi 5 minut :)

Requiem za sen (2000)

Je to vybornej film, ale musim rict, ze je to sila. To, ze film nemel skoro zadnej dej k tomu patrilo, ale co na tom bylo nejlepsi, byla kamera, Dlouho jsem nevidel takovy synonymum k vybornymu a na psychiku narocnymu filmu.

Babel (2006)

Skvele propojeni tri nam moc neznamych kultur. Herecke vykony byly kvalitni. Uprostred filmu by clovek rekl, ze jde vsecko dop*****, ze vsichni zpachaj sebevrazdu, nebo umrou, ale nakonec, ktery je vicemene otevreny, se vsechno celkem zlepsi a vsechno jde dal.

Ichi the Killer (2001)

Proste rezba. Zadnej tak krvavej film jsem jeste nevidel.

Kráska v nesnázích (2006)

Schmitzer byl dokonalej, jinak vsichni zahrali svuj prumer. Musim ale rict, ze mi tam vadil vysoky pocet erotickych scen.

Spalovač mrtvol (1968)

Tezka atmosfera, Hrusinsky porad jen mluvi a mluvi porad to samy. Hrusinsky je dokonalej, bez mrknuti oka zabije svou rodinu a pri tom neprestava mluvit, je to zkratka nejlepsi ceskej herec.

Čtyři pokoje (1995)

1. pokoj- nic moc 2. pokoj- o trosku lepsi nez ten prvni 3. pokoj- celkem sranda 4. pokoj- super, dokonaly, bajecny!