Zdeňka

Zdeňka

Zdeňka Večeřová

okres Vyškov
Dobrá kočka která nemlsá

21 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Pýcha a předsudek (2005)

  Moje srdcová záležitost. To je prostě něco tak neuvěřitelného, úžasného, krásného a celkově dokonalého až je mi do pláče jaká je to nádhera. Po mnoha reprízovaných shlédnutí jsem stále nenašla na tomto skvostu chybu. Klaním se a tiše tleskám.

 • poster

  Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

 • poster

  Láska nebeská (2003)

  Můj nejkrásnější dárek, který dostávám na Vánoce od nějaké televizní stanice. Film si vždy užívám, plánuji si do budoucna cestu právě do předvánočního Londýna a doufám, že je opravdu tak úžasně kouzelný jako ve filmu. Určitě navštívím nějakou konferenci, svatbu, pohřeb, firemní večírek, ujetou výstavu, vánoční besídku, na které bude zpívat u jesliček langusta, a nakonec letiště. Už teď se těším.

 • poster

  Než jsem tě poznala (2016)

  Já prostě miluju krásné dojemné romantické filmy. - v prvé řadě mě dostalo prostředí a styl natočení; co si budem povídat - hlavní hrdina; počet použitých kapesníčků; soundtrack a především námět a příběh samotný.... Málokdy měním TOP10, ale po dnešku a téměř po 10 letech nemohu jinak...

 • poster

  Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

 • poster

  Vesničko má středisková (1985)

  Doufám, že jste se všichni pobavili a pokochali. Já tedy určitě, gumový punčochy jsem měla, otáčela jsem se jedině celá a nakonec jsem přece jen vstala - sice se mi nechtělo, ale když už běžely závěrečné titulky, tak jsem musela. Nic jedu do Pelhřimova, protože v Tatrách trpím průjmama.

 • poster

  Jak dostat tatínka do polepšovny (TV film) (1978)

  Nejlepší rodinná komedie všech dob. Strašně ráda si ji pouštím. Je zde skvělé herecké obsazení, které vás nenechá ani minutku nudit... Luboš je dokonalý tatínek a děda je strašně fajn, ačkoliv by si měl uvědomit, že by se děti pod pumpu strkat neměli:-)

 • poster

  Hvězdný prach (2007)

  Miluji pohádky, jejich kouzlo, pohodu, kterou přináší do mé duše, šťastný konec, kdy dobro zvítězí nad zlem. Hvězdný prach tohle všechno má. Po odchodu ze sálu, jsem byla naplněna pozitivní energií a mé srdce plesalo blahem. Jeden z nejkrásnějších filmů, co mé oči spatřili.

 • poster

  Hříšný tanec (1987)

  Ten film má neuvěřitelné kouzlo tak jako závěrečný tanec! Jakmile Johnny vysloví tu osudnou větu:"Baby nebude sedět v koutě" usedám do toho nejpohodlnějšího posedu a mám neuvěřitelnou touhu tančit, snad kvůli těm dvoum možná kvůli té nejlepší hudbě, která nás provází celý film.

 • poster

  Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

  Já chci zajít taky do baru, ve kterém mě bude obsluhovat Marilyn Monroe!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace