• Rodinný

Stranger Things - Kapitola šestá: E Pluribus Unum (2019) (epizoda)

Mírný pokles dolů, epizoda měla za mě někdy trochu nudnější scénky ale jen trochu. Emoce se rozjeli a finále je zase o krok blíž, zároveň musím pochválit skvělou originalitu protože tohle se nevidí! 8/10

Stranger Things - Kapitola pátá: Armáda (2019) (epizoda)

Ten seriál si mě umí přitáhnout, vždy se ten konec tak vyhrotí a donutí vás se podívat na další epizodu a to je podle mě správně! Akce byla zde naprosto výborná a vypadá to že blížící se finále bude obrovské! 9/10

Stranger Things - Kapitola čtvrtá: Test saunou (2019) (epizoda)

Tak a už jsou zase spolu, naše stará dobrá parta se vrátila a tak se epizoda náramně povedla, samozřejmě nesmím zapomenout na Stevea a další. Pecka! 9/10

Stranger Things - Season 2 (2017) (série)

Nečekal jsem to, opravdu ne. 2. série je obrovsky úspěšné pokračování výborné 1. série. Minulá série byla ze začátku trochu pomalejší, zde se to naštěsní mění a já jsem si říkal: Dobrá tak ještě jeden díl si pustím a tak to bylo furt furt furt furt a furt, až jsem se dohrabal ke konci. Emoce byli zase o 1 rok silnější, herci byli o 1 rok starší a seriál byl o 1 rok starší a když o rok tak o 2x lepší než předtím. Vše fungovalo naprosto jak mělo a originální nápad tu taky byl. Vše se nejvíce povedlo a já se velice těším na 3. sérii ! 9,5/10

Stranger Things - Kapitola devátá: Brána (2017) (epizoda)

Konec 2 série je jako ráj, ráj který je větší jako v 1. sérii. Jsem ještě opět plný emocí a radosti ze všeho co se stalo, naprosto výborné zakončení jak jsem zvědavý na 3. sérii ! 10/10 opět :D

Stranger Things - Kapitola osmá: Ovladač mysli (2017) (epizoda)

Tohle je něco výborného, naprosto. Konečně je tu díl který mě totálně chytil a já se nenudil ani milisekundu. Emociálně druhý nejsilnější díl ze série. 9/10

Stranger Things - Kapitola sedmá: Ztracená sestra (2017) (epizoda)

Obrovský nezvyk který ale jde přijmout? Já si myslím že ano a rozhodně to není tak zlý jako propad hodnocení na této epizodě. Epizoda se zcela oddálí od hlavního příběhu série ale celkem dobře a je to suprový odpočinek od toho všeho. Konec série se blíží a já čekám výborné finále jako minulou sérii! 7,5/10