Lukyn007

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 13.12.2018  08:03
    Aquaman (2018)

Na DC velmi slušný počin. Aquaman má spoustu dobrých scén, zejména těch akčních, které jsou natočeny na jedničku, ale jakmile dojde na dialogy a nedej bože na romantickou linku, je to příšerný. Momoa a Heard nejsou dobří herci a ve zmíněných momentech postavám nevěříte. Velký problém mám i s tím, že Aquaman neví, čím chce být. Je to směsice snímků od Star Wars, Avatara nebo Indiana Jonese. Navíc se místy bere opravdu vážně a nepomohou tomu ani rádoby vtipné momenty jako například hlava v záchodě. Jako výplach ok, ale od Wana jsem čekal daleko víc. 65 %

• 12.12.2018  21:02

Škoda. Mohlo to být skvělý béčko, který se nebere vážně, ale nic z toho.

• 12.12.2018  14:11
    Halloween (2018)

Úžasná atmosféra. Tenhle film ale není pro všechny, zejména pro mladý.

• 6.12.2018  14:37

Šílená kombinace filmů jako Star Wars, Šílený Max, Hunger Games nebo Labyrint dokáže diváka upoutat jen samotným nápadem jezdících měst. Vysněný projekt Petera Jacksona totiž ztroskotává především na scénáři, který možná dobrou předlohu pohřbívá mezi tupé snímky pro mládež jako Twilight sága.

• 1.12.2018  06:33

Asi nejlepší Troškova pohádka.

• 30.11.2018  11:27

Black musel vědět, že to bude průser. Finále celkový dojem trochu zachránilo, ale nedokážu pochopit, jak moc se nepovedlo CGI. To totiž místy vypadá jak z ranku filmů od SYFY. Predátoři od Antala jsou lepší film, bohužel.

• 30.11.2018  00:56
    Venom (2018)

Hardy se snaží, ale to je tak všechno. Tupý film z ranku Ghostridera, kterému se akorát podařilo vydělat prachy, což absolutně nechápu, ale respektuju. 50 %

• 20.11.2018  22:22
    Orel Eddie (2016)

Viděl jsem to už asi 10x. U těchto typů snímku jsem při hodnocení téměř vždy mírný, protože to téma mám hodně rád. I když je Orel Eddie plný klišé, tak díky skvělému obsazení, soundtracku a poselství se jedná o jeden z nejlepších filmů svého žánru. "Odkud se vracíš, mladý muži? Z olympiády!"

• 17.11.2018  21:55

Eben prostě tomu kraluje.

• 14.11.2018  17:15

Proč se to jmenuje Grindelwaldovy zločiny? Místy nepřehledná akce, trapné zvraty, zato geniální hudba od Howarda. Depp a Law neměli ani prostor něco zahrát. Jednička byla o fous lepší, a to už je co říct. 60 %

• 13.11.2018  23:00
    Alfa (2018)

Z předem odsuzovaného snímku se vyklubalo jedno z největších překvapení roku. Skvělá kamera, výprava a sympatické obsazení udělaly z Alfy parádní jednohubku, kterou ocení nejen pejskaři. 70 %

• 8.11.2018  08:13
    Grinch (2018)

Příjemná oddychovka, která vůbec neurazí. I když je snímek převážně určený dětem, tak i dospělí si najdou své momenty, u kterých se pobaví. Jako rodinná vánoční pohádka nový Grinch v klidu obstojí. 70 %

• 29.10.2018  21:37

Čekal jsem oscarovku, dostal jsem jednohubku. Škoda. Ale i tak povedený film. Rami Malek v roli Mercuryho skvělý! 70 %

• 23.10.2018  23:47

Paul Feig namíchal příjemný koktejl mysteriózního thrilleru a komedie, který ani na moment nenudí. Snímek, který má necelé dvě hodiny, šlape a nabízí divákovi jednak příjemný pohled na sympatické herecké obsazení a jednak všudypřítomný humor, jenž se v tomto žánru zase tak často nevidí. I díky němu lze odpustit trochu bláznivé a zamotané finále, které lze vidět v Mission: Impossible. Jen víc takových filmů!

• 23.10.2018  12:49
    V.I.P. vraždy (TV seriál) (2016)

Trapná variace na Castle na zabití! Hvězdu dávám za Soňu Norisovou, která se aspoň do role hodí.

• 19.10.2018  20:22

Jako debut super, ale jinak jsem to viděl 20x v jiném hábitu.

• 18.10.2018  07:21

Chápu, když tvůrci neseženou tolik peněz, kolik by si představovali. Ale tohle..... Větší amatérismus jsem v české kinematografii dlouho neviděl. Nejhorších 90 minut v mém životě. Nechápu, že tvůrci mají ještě tu drzost a film promítají v kinech, kde chtějí po divákovi za tento "opravdu nevšední" zážitek zaplatit. Tohle dílo patří maximálně na YouTube, kde si ho může v klidu domova užít pár dobrodruhů, kteří se mohou podívat na to, jak se NEDĚLÁ!!! film. Absolutně nechápu, jak mohla režisérka projít FAMU. To je opravdu k zamyšlení...

• 9.10.2018  22:44

Chazelle má skvělé hudební cítění a opět jej dokázal prodat i v jeho nejnovějším snímku. První muž má ovšem do výborného filmu Whiplash a muzikálového La La Landu přece jen trochu daleko. Gosling jako Armstrong dobrý, ale výrazně jej převyšuje jeho herecká kolegyně Claire Foy, která si říká o zlatého plešouna. Snímek je po technické stránce skvělý, nicméně kamera byla místy natolik roztřesená, že nebylo poznat, co se na plátně děje. Čtvrtou hvězdu si První muž zaslouží za posledních 15 minut, kdy Armstrong přistává na Měsíci. To byl vskutku koncert! Jinak Apollo 13 i přes jeho velký patriotismus zůstalo nepřekonáno. 70 %

• 30.8.2018  20:58
    Vyprávěj (TV seriál) (2009)

Novější série už nejsou tak kvalitní, přesto se jedná o nadprůměr na českých obrazovkách.

• 27.8.2018  11:02

Nečekal jsem, že to o dvojce Úžasňáků napíšu, ale pro mě je to opravdu zbytečné pokračování. Akce dobrá, ale to je tak všechno. Bohužel. 60 %

• 30.7.2018  22:37

Je to tam! Očekávání se naplnila v plné výši. McQuarrie a Cruise opět dokázali natočit inteligentní, oldschoolovou akční pecku, která hýří nápady a neuvěřitelnými scénami, a přitom zůstali nohama na zemi. Oslava poctivé filmařiny trvající 147 minut ani na moment nenudila, ba naopak. Každou scénou se jen a jen překonávala a vyústila v jedno z nejlepších finále vůbec.

• 26.7.2018  09:21

Sonda do "typicky" české rodiny se snaží divákům připomenout, že nás všechny dohání minulost. Ačkoli je snímek plný relativně uvěřitelných postav, čekal jsem od tvůrců dílo podobné Homolkům, čehož jsem se bohužel nedočkal, pouze v malých náznacích. Chata na prodej nenabízí ani jednu hlášku, jež by měla ambici zlidovět, kterých bylo v Homolcích hafo, což je zkrátka škoda. Filmařsky je ovšem snímek na špici, zejména kamera a hudba byly velmi povedené, což oceňuji. Česká klasika se z toho ale nestane. 65 %

• 22.7.2018  20:37

Rodinná blbina. Jelikož Ant-Man nemá větší ambici, tak je to vlastně fajn.

• 21.7.2018  19:48
    Uncharted (2018)

Fillion je zkrátka borec!!!

• 8.7.2018  08:59

Místy utahané, leč podpořené kvalitními hereckými výkony (Christopher Plummer a Michelle Williams) a sympatickou hudbou od Pembertona. Konec možná až příliš hollywoodský, ale i tak to Scott ukočíroval, byť Všechny prachy světa ani zdaleka nepatří k jeho nejlepším filmům. 70 %

• 19.6.2018  21:48

Nostalgie je pryč. Na řadu přišel ryze další sequel. Pravda, líbilo se mi to více než Spielbergův Ztracený svět, ale ne o tolik. Ve filmu je tolik náhod a tolik špatných rozhodnutí postav, až jde z toho hlava kolem. Na druhou stranu byl Bayonův snímek vtipný a hooodně odlehčený. Čekal jsem více, ale zklamaný také nejsem. 70 %

• 25.4.2018  22:59

Nejlepší film o Avengers určitě, byť ne nejlepší marvelovka. Překvapivě to drží pohromadě i s tolika postavami, za což patří dík osvědčenému scénáristickému tandemu a bratrům režisérům. Je to vtipný, akcí nabitý, překvapivý, dojemný náběh na teď už veleočekávaný čtvrtý díl.

• 19.4.2018  11:26
    Paddington 2 (2017)

Co fungovalo v prvním filmu, funguje i tu. Hugh Grant se konečně dočkal pořádné a velmi dobré role. Vtipný, potrhlý, dojemný, dokonalý rodinný film. O jedničce jsem psal, že je to nejlepší rodinný film od E.T. - Mimozemšťan, teď to platí o dvojce.

• 16.3.2018  10:16

Na klasiku to nemá, ale špatný film to rozhodně není. Na můj vkus až moc ukecaný a trochu naivní. Ale dokážu si představit, že se na film podívám někdy v televizi, protože neurazil. 65 %

• 15.3.2018  06:48
    Tomb Raider (2018)

Norský režisér Roar Uthaug zaslouží poklonu. Lara Croft se dočkala filmových zpracování od akčních klasiků Simona Westa a Jana de Bonta, ve kterých zářila Angelina Jolie, ale až tento snímek nabídl smysluplný příběh a dobrou akci. Oscarová Alicia Vikander navíc vtiskla Laře Croft emoce, což filmu neskutečně pomohlo. Nejedná se sice o nějaký milník v žánru, nicméně jde o jednu z nejlepších adaptací počítačové hry. 70 %

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18