Lukyn007

okres Praha

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 30.7.2018  22:37

Je to tam! Očekávání se naplnila v plné výši. McQuarrie a Cruise opět dokázali natočit inteligentní, oldschoolovou akční pecku, která hýří nápady a neuvěřitelnými scénami, a přitom zůstali nohama na zemi. Oslava poctivé filmařiny trvající 147 minut ani na moment nenudila, ba naopak. Každou scénou se jen a jen překonávala a vyústila v jedno z nejlepších finále vůbec.

• 26.7.2018  09:21

Sonda do "typicky" české rodiny se snaží divákům připomenout, že nás všechny dohání minulost. Ačkoli je snímek plný relativně uvěřitelných postav, čekal jsem od tvůrců dílo podobné Homolkům, čehož jsem se bohužel nedočkal, pouze v malých náznacích. Chata na prodej nenabízí ani jednu hlášku, jež by měla ambici zlidovět, kterých bylo v Homolcích hafo, což je zkrátka škoda. Filmařsky je ovšem snímek na špici, zejména kamera a hudba byly velmi povedené, což oceňuji. Česká klasika se z toho ale nestane. 65 %

• 22.7.2018  20:37

Rodinná blbina. Jelikož Ant-Man nemá větší ambici, tak je to vlastně fajn.

• 21.7.2018  19:48
    Uncharted (2018)

Fillion je zkrátka borec!!!

• 8.7.2018  08:59

Místy utahané, leč podpořené kvalitními hereckými výkony (Christopher Plummer a Michelle Williams) a sympatickou hudbou od Pembertona. Konec možná až příliš hollywoodský, ale i tak to Scott ukočíroval, byť Všechny prachy světa ani zdaleka nepatří k jeho nejlepším filmům. 70 %

• 19.6.2018  21:48

Nostalgie je pryč. Na řadu přišel ryze další sequel. Pravda, líbilo se mi to více než Spielbergův Ztracený svět, ale ne o tolik. Ve filmu je tolik náhod a tolik špatných rozhodnutí postav, až jde z toho hlava kolem. Na druhou stranu byl Bayonův snímek vtipný a hooodně odlehčený. Čekal jsem více, ale zklamaný také nejsem. 70 %

• 25.4.2018  22:59

Nejlepší film o Avengers určitě, byť ne nejlepší marvelovka. Překvapivě to drží pohromadě i s tolika postavami, za což patří dík osvědčenému scénáristickému tandemu a bratrům režisérům. Je to vtipný, akcí nabitý, překvapivý, dojemný náběh na teď už veleočekávaný čtvrtý díl.

• 19.4.2018  11:26
    Paddington 2 (2017)

Co fungovalo v prvním filmu, funguje i tu. Hugh Grant se konečně dočkal pořádné a velmi dobré role. Vtipný, potrhlý, dojemný, dokonalý rodinný film. O jedničce jsem psal, že je to nejlepší rodinný film od E.T. - Mimozemšťan, tento status převzal díl.

• 16.3.2018  10:16

Na klasiku to nemá, ale špatný film to rozhodně není. Na můj vkus až moc ukecaný a trochu naivní. Ale dokážu si představit, že se na film podívám někdy v televizi, protože neurazil. 65 %

• 15.3.2018  06:48
    Tomb Raider (2018)

Norský režisér Roar Uthaug zaslouží poklonu. Lara Croft se dočkala filmových zpracování od akčních klasiků Simona Westa a Jana de Bonta, ve kterých zářila Angelina Jolie, ale až tento snímek nabídl smysluplný příběh a dobrou akci. Oscarová Alicia Vikander navíc vtiskla Laře Croft emoce, což filmu neskutečně pomohlo. Nejedná se sice o nějaký milník v žánru, nicméně jde o jednu z nejlepších adaptací počítačové hry. 70 %

• 7.3.2018  10:38

Na konci na můj vkus až moc přetažené za vlasy, nicméně skvělé herecké výkony, lidskost a realističnost dodávají tomuto dojáku ten správný říz. Velmi povedené. Steven Chbosky zkrátka a dobře chápe, jak se věci ve škole mají. 80 %

• 4.3.2018  00:27

Až moooooooooooooc vyhypovaný. Ale jinak ok marvelovka.

• 1.3.2018  23:00

"Nebul, no tak jsme vyhráli no."

• 27.1.2018  21:52

Finále young adult fantasy série lehce spravilo náladu po průměrném druhém dílu. Platí to i pro režiséra Wese Balla, jenž ve třetím filmu prokázal, že zvládá akci, má hudební sluch, díky němuž ví, v jakých situacích má znít ta a ta hudba, a přichází s nápaditými momenty. Pod jeho režijním dohledem bych si dokázal představit nějaký poctivý akční flák.

• 18.1.2018  17:06

Přiznám se, že dlouho ve mně nezenachal jakýkoli snímek tak rozporuplné pocity. Úvod mě strhl jako dlouho nic, ale poté to zajelo do strašné šablony, ve které snímek zůstal až do konce. Hereckej ansámbl skvělej - i ten Zac Efron se trochu snažil -, hudba, písně a choreografie povedené a chytlavé. ALE...!!! Tvůrci se snažili o dobový film, ale realita byla úplně jiná. Proč měla Efronova postava v 19. století nagelované vlasy? Proč se v písních používala elektronika? Tohle zkrátka v Showmanovi vůbec nefungovalo. A to neberu v potaz klišé jako černoška a běloch jako pár vstříc osudu proti všem s předsudky nebo polibek na titulní straně novin jakožto odplata za odmítnutí se dotyčnou vyspat... Tak vám nevím. Našel jsem spoustu věcí, co mi na filmu vadily, ale přesto by mi nevadilo, kdybych se na to v dohledné době znovu podíval na televizi. Je to jednohubka, u které nemusíte nad ničím přemýšlet. 70%

• 15.1.2018  22:02

Villeneuveho rukopis dává filmu šmrnc. Je fajn vědět, že zvládne i tuto látku. Ale šup zpátky k méně drahým snímkům. 80%

• 7.1.2018  09:19

Kdyby Supermana oživili na začátku filmu, tak by z toho byl možná dobrej kraťas.

• 1.12.2017  13:16
    Creep 2 (2017)

Ani jsem nedoufal, že by Duplass natočil druhý díl. Milé překvapení. Ua prvním filmem sice dvojka zaostává, ale i tak je to slušná zábava.

• 1.12.2017  09:36
    Auta 3 (2017)

Důstojné rozloučení. Aspoň doufám. 70%

• 21.11.2017  18:01

Ritchie si vyložil legendu o Artušovi po svém. A to je dobře!

• 29.10.2017  15:51

Neskutečné záběry v povedené dramaturgii.

• 28.10.2017  20:51

Waititi si něco šňupl a natočil nejbláznivější film od studia Marvel. Skvělá komedie podpořená naprosto luxusním soundtrackem. Rozhodně nejlepší Thor a jedna z nejlepších marvelovek. Chci to vidět znovu a znovu. 90%

• 24.10.2017  22:09

Zručně natočená nuda.

• 14.10.2017  08:51

Na české poměry nadprůměrná komedie.

• 21.9.2017  10:16

Matthew Vaughn je šílenec 😁😁😁

• 13.9.2017  22:22
    Cooltúra (2016)

Chyběla mi nějaká dramaturgie nebo směr. Nahodilá skladba scén však byla natočena skvěle a režisérův pohled na slovenskou kulturu popsal bez okolků. Nakonec jsem dospěl k názoru, že to v našich končinách není úplně nejhorší.

• 8.9.2017  08:47

Zhruba na úrovni druhého dílu původní série. Kate McKinnon si to neskutečně dávala. 65%

• 12.8.2017  18:11
    Imperium (2016)

Lehký nadprůměr. Dobré téma i herci. 65%

• 12.8.2017  13:09

James Gunn se utrhl ze řetězů a servíruje sequel se vším všudy. Jednička ale byla lepší v tom, že byla vážně originální.

• 5.8.2017  08:19

I když je stopáž na můj vkus u tohoto žánru přepálená, pak těch hluchých míst má film poskrovnu. Inteligentní dialohy a povedené vtipy posouvají tento snímek ze života na velmi vysokou úroveň. 85%

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17