Johnny English se vrací (2011)

Johnny nezklamal, a za to jsem moc rád. Za prvním dílem nijak zvlášť nepokulhává. I když je to skoro to samé, stejně jsem se smál.

Zdrojový kód (2011)

Váhal jsem mezi extra silnýma 4 hvězdičkama a 5 hodně slabými:) Takže to je nakonec 4 a půl. To je však pouhý detail. Inteligentní "malý" film, jaký jsem dlouho neviděl. Jones dokonale navázal na svůj skvělý Měsíc a potvrdil tak své režisérské kvality. Abych se přiznal, tento snímek upoutal mou pozornost více než Nolanův Počátek.

Moon (2009)

Vynikající Sam Rokwell.

Divoká noc (1991)

Dávám 2 hvězdy jenom díky Jennifer Connelly!!!

Senna (2010)

I když vás třeba Formule 1 nebaví, tak tento snímek si stejně musíte oblíbit. Na konci bylo krásně vidět, co Senna pro celou Brazílii znamenal. Pro celý lid byl radostí, která se jim v oné době kvůli tamnímu režimu hledala velmi těžko. Tvůrcům tleskám!!!

Jana Eyrová (2011)

Přiznávám se, že jsem vůbec nic o tomto románu neslyšel. Ale tento snímek je vynikající. Stejně jako Mia Wasikowska!!

Ten kluk (2007)

Opravdu silný příběh o chlapci, jenž se snaží po delším časovém úseku stráveném ve vězení znovu začlenit do společnosti. Fenomenální výkon Garfielda.

Vlna zločinu (1985)

Tak jo. Extra silné 3 hvězdy. Spolupráce s bratry Coenovými byla vcelku úspěšná. Taková pohodová groteska s kapkou černého humoru, jak jinak. Plus účast Bruce Campbella a Samova legendárního autíčka zahřála u srdce :)

Temný rytíř (2008)

Nejlepší Batman všech dob. A taky jeden z nejlepších komiksových filmů. Stejně jako se to povedlo Raimimu, tak i Nolan dokázal překonat extra vysokou laťku nastavenou prvním filmem. Jen tak dál, rýsuje se hodně hodně dobrá trilogie.