Smrtonosná past 2 (1990)

Jedničku a trojku sem měla vždy ráda ale dvojka mě prostě nebavila. Byla to nuda, filmy odehrávající se v letadle mě prostě nebaví až na vyjímky a tenhle film k nim nepatří. Původní trilogii to kazí a horší už jsou snad jen novější díly 4 a 5. Za mě se tohle pokračování nepovedlo a kdykoliv mohu tak ho v tv přeskočím a koukám jen na první stře tu díl. U tohohle dělám že neexistuje. Jelikož to není nic jiného než horší verze jedničky. Ještě že ve třetím díle změnili způsob vyprávění příběhu jelikož kdyby se každý díl odehrával jen na jednom místě tak se na to prostě vyseru. Ani Wiliš to tentokrát nezachrání.

Batman navždy (1995) odpad!

Tenhle díl se mi nikdy nelíbil ani ten následující. Horší už snad bude jen ten nový s tím kokotem Patizónem. Ovšem tohle je taky na přes držku. Pistáciovéj Carrey v jedné z jeho nejhorších rolí, to samí platí pro Tommy Lee Jones který si tu hraje taky na nějakého pošahaného kokota, Kidman je hnusná a hrozná herečka jako vždy takže nevím proč jsou z ní lidi na větvi, páč mě vždy ve filmech srala a Kilmer je Fatman nikoliv Batman. Obsah filmu není třeba rozebírat jelikož je to píčovina. Chudák režisér, jeho filmy jsou obvykle dobrý pecky ale s filmy o Batmanovi pohořel a to jen kvůli nenažraným producentům kterým se předchozí filmy zdáli moc temné.