Uprchlík (1993)

Film sem viděla opakovaně a líbil se mi. Hlavně kvůli vychytralýmu šerifovi Jonesovi kterého jen tak někdo nepřechčije. Stejně jako mě. Naopak Ford se mi od jisté doby zhnusil jako herec i jako člověk a měl by kurva být vděčný za to že si vrznul ve Star Wars protože by si jinak nezahrál ani v tomhle filmu a jim podobných. Ovšem příběh a ostatní postavy stojí za to. Takže mezi thrillery to patří k tomu nejlepšímu co bylo natočeno.

Zděšení (1994)

Tenhle film sem kdysi náhodou viděla v tv a zaujal mě. Dobrej příběh o pomstě, nasraný IRA, a ukázce jak někomu efektivně vyhodit do vzduchu někomu prdel - popřípadě jinou část těla. Hra má kočku a myš mezi pošahaným Jonesovi a Bridgesovi mě bavila. Co mě ale fakt stalo na tomhle filmu byla hudba od irské kapely U2 která mi mrdá myokard už od mala. V Irsku snad existují i jiný kapely než takhle banda se slizkým Bonem kterému bych vyhodila prdel i koule taky. Ovšem vidět po boku Bridgese seniora i juniora byl milý bonus k filmu.

Malí válečníci (1998) odpad!

Prostě další z pičoidních filmů pro dementní haranty podle hraček co mají za výsledek jen tahání peněz z rodičů a do toho hnusná kunda Dunst která mě stála v dětském věku zrovna jako teď. Už by ji někdo měl přestat obsazovat když neumí hrát a je to šereda. Film stojí taky za hovno. Takže ztráta času. Film tak křtím na Malý kokůtci.

Striptýz (1996) odpad!

Další z ujetých komedií z 90 let kde každý trapně přehrává, Moore dokazuje že neumí příliš hrát, takže tu potěší chlapy hlavně kozama, naopak naolejovaného Reynoldse tu nikdo vidět nemusel. A Patrick je tu jako úbér úchyl. Kde jsou ty časy kdy byl terminátorem a šel z něj respekt. Jediný co mi utkvělo byla scéna se švábem v jogurtu a cover od Eurythmics. Za mě nic moc.

Waynův svět (1992)

Film o dvou exotech co milují rockovou muziku a do toho mají štěstí narazit na Alice Coopera. Viděla sem to ve 14 letech a už si z toho moc nepamatuju ale koukat se na to dalo. I díky rockové muzice. Škoda že v dnešních filmech víc zní jen zkurvený rapeři a trapný tuc tuc techno.

Strážci Galaxie (2014)

Tyvole tohle je jeden z nejblbější komiksů co sem kdy viděla. Humor je pro imbecily a krom mývala a Groota mě ostatní srali. Kdyby to bylo jen o techle dvou postavách tak tomu dám víc hvězd jelikož byli jediný fakt vtipný, ale ostatní km to kazili. Retro muzika sice byla fajn ale chaotické triky, nablblý humor a nesympatické postavy byli na piču. Místo hlubokomyslných hrdinů z jiných komiksů tu lidi vynáší do nebe partu debilů jelikož je snazší se s nimi ztotožnit než se inspirovat postavami co mají kvalit o kterých se většině lidí může leda tak zdát. Sorry ale takhle pakárna mě fakt neoslovila. A v budoucnu prosím méně takových píčovin nebo se na komiksy vyseru.

Romeo musí zemřít (2000)

Dívat se na to dalo ale jen kvůli talentované Aaliyah která bohužel krom dvou filmů nedostala šanci natočit víc filmů a Jet Liu. Líbil se mi i song Try again co doprovázel tenhle film. Jana filmy kde převažují negři a ťamani nevyhledávám. A příběh taky není kdo ví co. Tak snad je akční scény ušli. Za mě průměr.

Fakulta (1998)

Jeden z hororů z 90 let co se povedl a je velká škoda že Rodriguez už takovéhle filmy netočí namísto těch sraček pro děti co točí teď. Puberťáky sice v hororech nemusím ale tady mi nevadili. Nejsem sice fanda Wooda od dob kdy hrál v pičovském Pánu cinkrdlátek a Harnett už dneska dávno zapadl někam do sraček ale tady mi oba kupodivu přišli v pohodě. Navíc horory o vražedných emzacich miluju od dětství. A do toho super muzika od Offspring. Akce ani humor zde nechybí. Takže za mě jeden z nejlepších devadesátkových hororů.

Prachy za nic (1993) odpad!

Není sice moc komedií podle skutečnosti ale takhle mě ani tak nebavila. Dokonce ani nebyla moc vtipná a herci mi nebyli sympatičtí. Takže až se budu chtít příště něčemu zasmát pustím si lepší komedie a bude mi fuk zda budou podle skutečnosti nebo ne. Páč fiktivní filmy budou pro mě vždy lepší než nuda podle skutečnosti.

Taktický útok (1998)

Koukat se na to sice dalo ale podruhé to vidět nemusím. Byla to nuda a to i navzdory hereckému obsazení. Letecké prostředí mě prostě nebere. Příběh taky není ničím originální. Takže podprůměr na jedno odpoledne když nic lepšího není po ruce.