Hněv Titánů (2012)

Mě se to náhodou líbilo!!! Je to stejné dobrý jako jednička a hlavně to už má i originální příběh a není to remake sklo byla jednička. V některých ohledech to je dokonce i lepší. Je mě mrzí absence některých herců z jedničky a přeobsazení Andromedy. Ale jinak to bylo dobrý. Jen nemuseli dávat dohromady Perseuse s Andromedou. Když už si to odpustili v jedničce tak to nemuseli dělat ve dvojce. Jinak ale nemám výhrady, snad krom toho že je škoda že nevznikla i původně plánovaná trojka. Ale holt občas dobrý filmy si musí vystačit jen s 2 díly.

Souboj Titánů (2010)

Na originálu sem vyrostla al dnes už na mě působí krapet trapně a tenhle remake předčí originál ve všem což je kurva výjimka jelikož remake obvykle nemohu ani cejtit. Tady se ale povedl casting triky a změna některých prvků v příběhu a jsem ráda že vynechali romantickou linku mezi Perseusem a Andromedou. Jinak Neeson a Fiennes sednou do rolí jako prdel na hrnec. Za mě super! A komu se to nelíbí ať si vylíže třeba oční bulvy.

Láska nebeská (2003) odpad!

10 let sem se tomu vyhýbala abych nakonec tuhle píčovinu viděla v tv a musím konstatovat že to byl jeden z nejsilnějších romantických komedií. A to jsem žena. Ovšem kdyby mi tohle nějaký chlap pustil s tím že si myslí že by mě na to dostal do pelechu tak mu toho čuráka i s koule na snad vykuchám a pověsím ho za palce u nohou do průvanu. Až je škoda kolik jinak kvalitních herců se zde sešla. Nesnáším romantiku ale vyděla se kde co a oproti tomuhle jsou i mexické telenovely typu Esmeralda veledílo hodno Oscara. Už tenhle film nejvíc nikdy vidět a jestli tohle někdo považuje za romantiku tak ať se snaží v pekle. Felace do romantiku nepatří stejně jako podvádění a jiné zvrácené praktiky jak ukázat lásku v co nejhorším světle. Lásku si představuji jinak a tohle je leda tak láska posraná a ne nebeská. A až budu chtít vidět někoho kouřit čuráka tak si pustím kvalitní péčko. Ne tenhle shit c se tváří jako romantická komedie a je to jen ohyzdná vulgární parodie na něco o čem nemá ani páru. Fuck  actually!!!

Wild Wild West (1999)

Tak kombinace mého něj žánru sci-fi a mého nejméně oblíbeného žánru westernu se fakt nepovedla. To nejde dohromady asi jako tenhle film. Příběh i výkony herců jsou hrozný. Hayek a její přičmoudlá prdel mě nezajímá a Smith má na víc než hrát v takový chujovině. Jediný co ušlo byl song Bailamos od Iglesiase co doprovázelo tenhle film. Jinak ale je to šaškárna u které si člověk neví co si má myslet.

Kinsey (2004) odpad!

Píčovina o studii šukání mezi lidmi a úchyly. A Neesona nechci vidět objlejzat se s chlapama.

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Tak tohle se mi kurva líbilo! A to sem to viděla v dospělém věku! Carrey pobavil jako vždy a je to jeden z jeho životních výkonů, dětští herci jsou sympatičtí, mihne se tu dost známých postav včetně několika z Harryho Pottera. A celé to je bizarně rozkošně retro ve stylu britských fantasy. Kdyby točili Pottera v podobném duchu byla by to větší prdel. Jsem ráda že do jednoho filmů nacpali tři knihy a ne že z jedné knihy udělali tři filmy jako z debilního Hobita, ale škoda že nenatočil zbylé čtyři knihy. Sic sem je nečetla ale ráda bych viděla zakončení téhle série na stříbrném plátnu. Ale jsem vděčná i za tenhle jeden film. A doufám že to neposere žádný remake nebo reboot. Škoda že takové díla nejsou víc oblíbené narozdíl od všech Twajlajtů, Hladovejch hrách, a albínského Zaklínače či zkurvených Her o trůny.

Sopka (1997)

Průměrný katastrofický film o mém oblíbeném elementu a to lávě. Už jen vidět to na vlastní voči by byl extra zážitek a co teprv tam naházet všechny pablby co mě serou. Jen tu ohyzdnou lesbu Heč si mohli odpustit. Fuj! Jinak na jedno zkouknutí člověka nezabije.

Rohy (2013)

Knihu sem nečetla jelikož sem o ní ani nevěděla a navíc preferuji knihy podle filmů,  ne naopak takže většina lidí co to má naopak než já může jít trdele. Každopádně film je krutej bizár a Radcliffe tomu velí dobře jelikož krom Heryho Potrata jsou jeho filmy vesměs divný filmy pro ne úplně normální lidi. Ovšem tenhle pá il fantasy, thrilleru a kdo ví čeho mi na jedno zkouknutí nevadil. Už jen čekám kdy mě na šiškebě narostou rohy z týhle zkurvený doby. Pak budu dělat čest tomuhle filmu.

Nebezpečný klient (1994)

Docela dobrej thriller o tom že být ve špatnou dobu na špatným místě se nevyplácí. Za mě nadprůměr. Herecké výkony všech byli dobré a to včetně dětských herců. Škoda že hlavní představitel dětské role už není dnes naživu, mohl si zahrát ve více takových filmů.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Nejsem velký fanda fantasy ale mám ráda předlohy od Grimmů a Jolie ke jedna z mých oblíbených hereček. Nic sem od tohohle filmu nečekala ale překvapil mě a neměla sem problém ho dokoukat  Kdo má rád trochu jinak točené, temnější a alternativní pojetí klasických pohádek a fantasy filmů by neměl být zklamán.