Meg 2: Příkop (2023) odpad!

Budu k Vám upřímný. Vzal jsem na to potencionální přítelkyni a dopadlo to více než nahovno. Doporučuji se tomuto snímku vyhnout obloukem

Eliška a Damián - Epizoda 3 (2023) (epizoda) odpad!

Rozumím, že má někdo hodně peněz a neví co s něma, nicméně proč je zrovna investovat do silné konkurence pro Premiéra?

Perníkový táta (2008) (seriál)

První série: 70%, druhá série: 90%, třetí série: 80%, čtvrtá série: 200%, pátá série: 100%. Co k tomuhle říct? Je zde hodně divných momentů, nicméně jsou naprosto převálcovány ohromnými klady. Například casting? Nemáte pocit, že byť jedna postava má špatné obsazení. Nápady? Gilligan je chrlí v každé scéně. Hudba? Vizuál? Detaily? zkrátka všechno jede jak velké hodiny u Guse doma. Zkrátka seriál má jen málo nedostatku. Z toho důvodu pomyslně smekám klobouček... Tohle se povedlo!

Flash (2023)

Někteří tomu nevěřili. Někteří se tomu dokonce smáli, že by nový Flash mohl vejít do kin. Po osmi letech nám konečně Flash skrze reprodukční peklo doběhl do kin... Zkušební projekce a první ohlasy diváků tvrdily, že tohle bude nejlepší komiksový film roku a možná i jeden z nejlepších komiksových filmů vůbec. A děje se tak? Film už pár měsíců před vyproštěním dostal strašnou bídu už jen kvůli Ezra Millerovi a jeho skandálnímu chování. Tohle bohužel přetrvalo a spousta lidí tomuhle filmu dává odpad, a to ho ani neviděla. Ale já se musím Ezry zastat a musím uznat, že svoji dvojroli zahrál naprosto fenomenálně a že se jeho herecký talent nedá ani v nejmenším popřít. Když už film do kin přece jen vešel tak schytal obří bídu ze strany efektů. Když si chcete film užít, tak na efekty úplně ohled neberete, obzvlášť u tohoto filmu. Ano, film má místy umělé CGI, ale na stranu druhou to vynahrazuje solidní dávkou nápadů. Filmaři šli s kůží na trh a valná většina filmu se odehrává ve světle, tudíž efekty nemusí vždy vypadat skvěle. Alespoň film nemá akci ve tmě, aby tyto efekty zamaskoval... Na první shlédnutí se snímek jevil jako mírně nadprůměrný, ale mně to nedalo, a tak jsem na film zašel podruhé a musím uznat, že po druhé jsem si film užil ještě víc jak na poprvé. Začal jsem vnímat neskutečné množství nápadů a obří hravost, kterou film nabízí. Zkrátka pozorování filmu po několikáté neurazí, protože je toho v něm tolik, že pokaždé si všimnete nového detailu. Cestování časoprostorem je tady nádherně vymyšleno. LOGICKY vymyšleno a fenomenálně vysvětleno... Jde vidět a znát, že nad tím někdo pořádně přemýšlel. To, že je film naladěn na komediální notu mi absolutně nevadilo, ba naopak, bylo to ku prospěchu. Vidět Keatona opět v jeho ikonické roli byl neskutečný zážitek a všechna čest, že i v takovém věku dokáže dělat piruety jak gymnasta.  Pořádně nadupaná je také hudba, která až připomíná Williamse... Wallfisch si to dává jak pán a jeho hudba je téměř ikonická. A Andy Muschietti to neskutečně zachránil, jeho láska ke komiksům jde opravdu znát a ty nápady, které aplikoval byly opravdu povedené.  Svěření nového Batmana do rukou Andymu není vůbec žádný přešlap a už teď to potřebují vidět! Film jsem si neskutečně užil  a když si uvědomím, že původně měl vejít do kina po boku Aquamana v roce 2018, tak mi je až do breku, jak geniální ve výsledku nový Flash je. Velice mě mrzí, jakou zbytečnou bídu film schytává. 9,5/10 a to nepřeháním. Chci to vidět znovu, a ne jednou...

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Gunn je neuvěřitelný pán, který umí naservírovat solidní show, ale stačí to? Nový strážci jsou jiní... Plní emocí a napjatosti. Osobně mě to bavilo i přes fakt, ze poslední filmy od marvelu mě dost silně zklamaly. Hudba byla naprosto excelentní, což se filmu musí nechat. 8/10

Star Wars: Vize - Sith (2023) (epizoda)

Tak jakože příběhově co chcete vymyslet, aby to bylo skvělý a vlezlo se to do 16 minut. Ale ta animace? Kurde fix to je tak NÁDHERNÝ!!! Ta animace se jim jakoze fakt hodně povedla. Dokážu si představit i takový film s takovouhle animaci!

The Mandalorian - Kapitola 15: Přesvědčení (2020) (epizoda)

No ty bláho! Tenhle díl mě odpálil do nedaleké galaxie! Spousta velice emotivních scén, skvělý soundtrack... To vše jen v jednom díle. Poslední scény totálně nalákaly na poslední díl! 10/10