Kamarádova holka (2008)

Jako by mi Cival mluvil z duše. Mam sto chutí ubrat jednu*, ale bylo to v letňáku, po pár pivech...

Plán hry (2007)

Je to americká rodinná blbost. Komediálních prvků je tam minimálně a Rock by se měl zamyslet, jesli mu za to stojí brát takovéhle role. Ale musim uznat že jsem viděl i horší snimky.

Phantom Racer (2009) (TV film)

Vážně mi ten film nebavil. Vraždící auto? Fakt originální kravina.

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Tady už jde opravdu jenom o to ukázat co nejvíc nahých bab. Ani nevim jesli si tu hvězdičku zaslouží, ale na druhou strany někerý ženský za to stály :+) A jak píše AngelAngie, prosím víc prciček už ne.

Disaster Movie (2008) odpad!

Disaster, čili pohroma. Tak by se tento skvost nechal charakterizovat :) Viděl jsem to v jedné hospodě bez zvuku s titulkama a i po několika pivech mi to přišlo neskutečně pitomý. Čim dál tim horší parodie. Prosím už žádné ____ movie.

Noc oživlých mrtvol 3D (2006) odpad!

Tak tady snad ani neni co dodat. Slovy nedokážu popsat, jak byl tento film špatný. Bylo to jedno z největších filmových utrpení, co jsem kdy zažil. Pro mě největší dno odpadů. Dialogy na úrovni předškolních dětí, efekty jako by snad ani nedělal člověk, ale "oživlá mrtvola" a kamera jako z nejhorší telenovely. Lidé, kteří jsou schopni tomuto "intergalakticky zku**enému veledílu" udělit 5*, by měli jít navštívit nejbližší ordinaci psychiatra, protože takový "paskvil", jako je tento film, se vidí jednou za miliardu let. Věřte mi, že jsem chtěl z toho kina utéct. Kdybych já vůl radši koukal do kamen....

Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda (2003) odpad!

Tak fajn... Vypnul sem to. Zrovna jsem dokoukal Black Hawk Down a na usnutí sem si pustil tuto nehoráznou kravinu, u které jsem skoro opravdu usnul. Takže svůj účel splnila. Jestli máte někdo podobný nápad si pustit tento odpad po nádherném filmu, tak to opravdu nedělejte. Jediné co mi přišlo celkem fajn, byla hudba, ale ta nedělá film.

Velkej biják (2007) odpad!

Myslim že tam byl jeden vtip, který se mi opravdu líbil. A to Stiflerovo máma. Ale proboha co ten zbytek? Prosím už nikdy více podobných filmů.

Děsnej doják (2006) odpad!

Stručně a upřímně: "Pánové Friedbergu a Seltzere jděte už konečně do prdele!!!"