Dexter (2006) (seriál)

Nejlepší seriál co znám...to pouto který se vytvořilo mezi mnou a dexterem je neuvěřitelný...nic lepšího sem nikdy snad ani neviděl... :) 1. Season ***** 2. Season **** 3. Season *** 4. Season ***** 5. Season **** 6. Season ***** 7. Season **** 8. Season *****

Dexter - Série 1 (2006) (série)

Davam si rekapitulaci..timhle pro me zacal nejlepsi serial ever...mam ted vzpominky jak sem na to koukal jako na cerstvou novinku a na novej dil sem vzdy cekal do rana u pc...fenomen..nemam slov 11/10 !

Dexter - Série 2 (2007) (série)

Na 2 sezonu mam zase vzpominku, ze sem mel nahovno obdobi a nekoukal sem dil po dilu, ale pockal si az bude komplet a pak sem to sjel vsech 12dilu za sebou v tahu..i na skolu sem se vysral :D ta cubka mi ale byla nesympaticka a doakes tady perlil jak krava...surprise motherfucker 10/10 !

Dexter - Série 3 (2008) (série)

Zase sem to sypal dil po dile...pravnicek byl dobrej, aspon mel dex a rita kamarada dokud se to neposralo..presto slabsi nez ty 2serie predtim.. 8/10

Dexter - Série 4 (2009) (série)

Vrchol serialu, nejen dextera, ale vsech krimi flaku..od scenare po kameru az po finale, ktery mi do ted rve srdce...trinity killer je ohavna bestie a vsechno slape na max...NEJLEPSI SERIE VSECH DOB ! ta scena na stanici..hello dexter morgan - s kombinaci kamery,hudby...dechberouci kurva 11/10 !

Dexter - Série 5 (2010) (série)

hodne dobra serie..mel sem ji za slabsi, ale je to delo + jedno z nejvic intenzivnich finisu co sem zazil...atmosfera se dala krajet..jako masakr jak prase !

Dexter - Série 7 (2012) (série)

ty vole...ty vo...ten konec je hrozny delo..docela se to odklonilo a stava se ztoho dost love story,hodnoty co je dobre co spatne a emocni destrukce postav (chudak deb :( ) je to slabsi dal bych 4* ale za to finale napalim plnej pocet..

Dexter - Série 8 (2013) (série)

SPOILER: posledni serie je dobra, i to finale mi zas tolik nevadi..kazdej koho miluje tak dopadne spatne kvuli dextrovi a ta debra proste zase nezabil a zabilo to deb.. :( a vlastne zase kvuli dextrovi a tak vzal vsechnu tihu na sebe a rozloucil se s ni a pohrbil ji jako vsechny sve obeti, protoze debra byla bohuzel jeho poslendni obet..debra pro nej byla vsechno a spolu s debrou umira i dexter ktery se nenavidi a namiri to primo do hurikanu.. dokazal bych si predstavit spoustu jinych koncu, lepsich, horsich ale je to tak jak je to a ja sem stim vicemene spokojenej..uz se tesim na 9serii..na dextera se divam pravidelne..je to muj nejoblibenejsi serial.