Deyw

fčelí méďa

1 5 6 7 8 9 10 11 15 21 28
    • 2.3.2008  17:59
    Hory mají oči 2 (2007)

Po shlednuti prvniho dilu sem se tesil na druhej..to byla ale ztrata casu ...vojak co se de vycurat a necha si flintu nekde na stole pak se vrati a divi se ze tam neni a uz mu do zad ciha zruda je fakt moc...a nejhorsi je ze to takhle to bylo snad v celym filmu :D vubec se mi to nelibilo pro me je to odpad.. :(

• 18.4.2018  20:21
    Hostel II (2007)

hodne spatny... :D nakonec ten pindik je za hvezdu jinak zbytecnej film, stejne jako ten prvni..ale prvni byl o hvezdu lepsi.. :D jeste ta scena jak ten borec zastrelil toho cikana..kurva to byla uleva :D:D mel je vysvihat vsechny zmrdy!

• 7.10.2018  02:04

Pohodka..cekal sem vic ale akce, je to hodne ukecany a je tam toho malo, ale je to zajimave bavi to a nenudi. Bautista,Foster a Sterling si to uzivaj, prekvapila me i sofia jako assassinka..skoda, ze bylo malo akce, gore bylo dobry.. :) na slabsi vecer ke kave idealni film..

• 3.4.2016  00:05
    Howl (2015)

napad dobrej..provedeni stoji zahovno...ten vlkodlak vypadal jak soused..uz nikdy vic...

• 10.12.2017  20:31
    Hra (1997)

Na tenhle film se vzdycky rad podivam..kdyz na nej narazim v tv tak se na nej vzdy zakoukam..zrovna jako ted.. :D skvelej douglas..skvelej pribeh..film kterej vas chytne a nepusti az do konce..film o kterym budete premyslet i po skonceni..vrchol tvorby - jeden z nejlepsich filmu kde hraje douglas - proste klasika, kultovni zalezitost..miluju hru! :)

• 19.12.2017  01:00

ta vole tady se sesel snad nejvetsi pocet Bckovych zaporaku co znam..super particka grazlu lovi cernyho bezdomovce..becko jak krava..takova parodie na hard target s van dammem.. :D ale v telce bavilo..jeden z lepsich tv kousku..

• 20.5.2019  22:51
    Hra o trůny - Série 1 (série) (2011)

Nejlepsi z nejlepsich, tohle odstartovalo neskutecnou jizdu..trestanec(shot caller) vykopne zkurvence z druhy rodiny oknem, kterej je celej serial krypl (obdivuhodnych 8sezon, vykon jak krava na kresle) a odstartuje se tahle jizda. jo 2011 good times.

• 20.5.2019  22:49
    Hra o trůny - Série 2 (série) (2012)

TOPka vole, hodor neskutecnych 8h 43min rika jen HODOR, pak se tam furt chodi, momoa je kocovnik, arya utika prolejza hovna a porad se tam keca,suka... druha nejlepsi serie. plna palba.

• 20.5.2019  22:47
    Hra o trůny - Série 3 (série) (2013)

bylo to dobry, ale uz si hovno pamatuju proto nedam hvezdy. :D ale klasicky sukat,kecat,chodit,sukat..

• 20.5.2019  22:45
    Hra o trůny - Série 4 (série) (2014)

Tady tomu borcovi vymacknul hlavicku ?:D uz to je moc dlouhy a umrdany..a zase se tu porad keca..nepamatuju si ztoho ani hovno, proto druha nejhorsi serie a zase se tu suka,keca,chodi,suka,keca...ale je to zabava, aspon myslim vtom 2014 me to bavilo. davam klasicky 4*

• 20.5.2019  22:42
    Hra o trůny - Série 5 (série) (2015)

Hah..shame,shame,shame...pan malicek, spousta kecu a faceless a promena aryi - zkracena verze: asi nejhorsi serie z GOT, ale i tady to kecani je dobry, ale je tam hovno, presto dam 4* bavilo me sledovat 9hodin a 5minut jak se bavej o picovinach.

• 20.5.2019  22:39
    Hra o trůny - Série 6 (série) (2016)

treti nejsilnejsi season s nejlepsi bitvou v serialu ever (tedka 8serie to prekonala, ale jako celek tohle lepsi). zkracena verze: je to dobry jako svine.

• 20.5.2019  22:38
    Hra o trůny - Série 7 (série) (2017)

asik po 1serce nejlepsi serie, zkracena verze: je to dobry jako svine!

• 20.5.2019  22:36
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Mno..sem nasranej, ale i ne.. zkracena verze: 1-3dil dobry jak svine. 4dil nahovno. 5dil dobry jak svine. 6dil nahovno - ale jak se to veme cekal sem vetsi sikanu a nejakej extra ending..bylo to suchy ale konec celkem cajk.

• 15.2.2018  22:35

dlouho sem nevedel co napsat..no stale to nevim..napisu jen ze film,pribeh, kamera, zvuk, hudba, herci (hlavne brolin, kurva ten brolin!) sou perfektni a naprosto presni.. hned jsem si je zamiloval..ale ten konec..ty kravo takovyhle peklo sem mel snad jen u hacika a filmum s psikem..jo pobrecela si cela rodina..masakr..nejlepsi film poslednich 10let ? emocne urcite! tohle by mel videt kazdej..tohle jsou hrdinove, lidi kterych by si svet mel vazit..naprosta spicka..dojemny pribeh..

• 18.11.2015  16:16
    Hvozd (2015)

Hrozné...těšil jsem se na super napínavou naháněčku s hutnou atmosférou, ale je to jen pohádka o nějakých dřevěných kokotech co kradou děti a hlavní hrdina hroznej zabiják, kterej je posranej z nějakýho poblázněnýho kamaráda, ale pak seseká dřevěný kokoty na kopici...absolutní ztráta času..brak běs a bída...jednou a dost, prvních 20min je slušných, ale to je tak vše...

• 1.8.2016  00:49

naprosta bomba...na tu dobu neskutecnost...klasika!

• 1.8.2016  12:48

tohle se nemelo stat..ani ten treti..kazi to reputaci skvele jednicce..

• 1.8.2016  12:47

ten pocit, kdyz je film o 10let starsi (zdravim prvni dil!) lepsi nejen po vizualni strance...hrozna sracka..jedinej ten song na tom byl dobrej za ten nedam odpad!

• 2.7.2019  00:34
    I Am Mother (2019)

nemam slov..nadejny to bylo..kokotina uz nikdy vic

• 19.1.2016  16:52

Sestra od Leonidase (chapes butler) je zpet..herecka je daleko prijemnejsi, nez ta ve 2ce (ikdyz 2ka je fakt nejlepsi) sledujem zivot 43kilove divenky, kterou totalne rozjebali asi 4 vesnicani, kteri se zmizeli z povrchu zemskeho - proste je zabila... aaa tak sledujem pribeh jak se takova kraska vyporadava s zivotem (po brutalni m*dacce a zavrazdeni asi 4lidi) jo zije si fajn ma byt,kocku,akvarko plny svinstva.. nabaluje ji cernoch v praci a boji se vsech chlapcu (chapes i cernocha)..zacne chodit na terapie a pacha zle dobro (chapes dexter) jako zabavi to, ale proste uz se to nehodi..sou tu dva filmy co sou uplne stejny a treti, kterej sleduje zivot pote a tim by to meli utnout. 2/5

• 18.4.2018  00:15
    Identita (2003)

hah! ani nahodou vole! nadejnej rozjezd skvela hra se rozjede a pak ten konec ty kravo! za tohle by potreboval ten rejza kulickovkou prez koule! strasny vole! je fakt ze ten pruitt nebo jak se pise vypada jako totalni psychopat a veril sem mu to..ale to dite..hah :D pochcal sem se :D zacatek 4* pulka, ke konci za 3* a konec 1* takze dame 3* ale vydreny jako prase!

• 20.9.2010  20:12
    Ils (2006)

Ty voee...bože..tak ztohohle mi lezl mráz po zádech jeětě dost dlouho..ty zasraný parchanti..hned bych je postřílel ! tohle není normální...bohužel je to realita...z*sraná verbeš světa se nudí a chce si přez večer udělat zábavu..ja bych je dop****... tohle je fakt moc smutný a bohužel je to pravda :'(

• 30.12.2017  03:15
    Insidious (2010)

mno..je to tezky..vizual,herci,atmosfera je skvela - na dnesni pomery to nema konkurenci..hudba skvela..ducharina jako hrom..vsechno je paradni ale ty lekacky sou tak laciny uz ze to je proste pruser..ale kdyz nejsou tak se pracuje jen s napetim a hudbou a je to fakt silny..mno..pak je to skvelej konec, zaver jak prase co se taky jentak nevidi..takze tomu jebnu 4ku a tesim se na 2dil - btw: wan dela fakt hodne dobry horory..ale na autopsy of jane doe to proste nema ani nahodou..to sem fakt zasral gauc..

• 30.12.2017  22:18
    Insidious 2 (2013)

Nadstandart, avsak to nebylo tak silny jako jednicka..vic se zameruje na pribeh, kterej je OK, min hororu coz neni OK, neni tu takovej tah na branu jako v prvnim dile..ale zadna sracka to taky neni..je to proste jiny nez jednicka.

• 23.3.2015  00:32
    Interstellar (2014)

Filmovej orgasmus...kdo nevidel jakoby nezil..

• 22.10.2018  12:17
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

tohle byl zas pruser..to ze iron fist byl zlutak a tady ho hraje amik je mi u prdele..ale je to nudny..proste borec chodi bos vsichni ze je mrtvej a pak teda vsem dokaze ze je to fakt on a uz to lita, cernoska ho dava dohromady, neni na to sam..no sjel sem to cely ale ostatni serie vynecham, i ten negr ve tme se mi nelibil a tak to nebudu sledovat - jedinej punisher a jakstaks daredevil ujdou ale je to tak natahovany jak prase

• 13.9.2010  18:46
    Iron Man (2008)

Super filmek podle super komiksu :) co víc chtít ? herci sedí jako vyšitý..nedovedu si představit někoho jinýho než Downeyho jako iron mana..fakt ne a tenhle problém mam i u temnýho rytíře -- respektive jokera :) Těšim se až uvidim Iron Mana 2ku :) update 18.8.16 - je to porad bomba...muj oblibenec z komiksu ve filmu se skvelym hercem, kterej je proste iron man...ach jak si pamatuju jak sem cetl casaky a uchcaval ztoho stejne jako ted z filmu..krasna vec, ktera potesila, bomba rozjezd, kterej dojel na maximum ultimatnim tretim dilem...acdc rocks! mozna nejlepsi komiksova movie serka ?! muze bejt!

• 19.9.2010  21:32
    Iron Man 2 (2010)

Luxusní...skvělá hudba hlavně ty ac/dc :) kurnik to ktomu presne sedlo...skvělej rourke jako rusák..ten přízvuk a to tetovaní..fakt to kněmu sedělo..o chloupek horší než jednička.. :) btw: otevřenej závěr je fajn..už chci trojku :)

• 17.8.2019  00:41
    Ironclad (2011)

Docela vklidu rezba..horsi kamera atd..proste Bcko..ale dobry gore a rezba proste :D takovej indie tower defense :D

1 5 6 7 8 9 10 11 15 21 28