Ready Player One: Hra začíná (2018)

ty vole..sem to nejdriv zavrhl..nezajimalo me to..a ona je to takova pecka kurva! pro gamery a milovniky filmu top film.. :D je tam uplne vsechno! a ten vizual! duke nukem! kong! vsechno!!!!

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

tu nemam hodnoceni pico ? byl sem asi 6x v kine! nejlepsi dil expe..nejlepsi akcnak..nejlepsi hlaskujici hovado dolph..nejlepsi vsechno! scena s chuckem ? jebej me! nejvetsi narez!

Pásky z Nagana (2018)

plakal sem..dojemny..obdiv vsem sportovcum co dokazali - hlavne tim nasim..jedinej duvod proc byt hrdy na cesko..jinak sme banda kryplu!

Ajťáci (2006) (seriál)

jeden z nej serialu co znam, herci sedli jako svine..hlaska jedna za druhou..jak mu hodi ten debil to kafe :D skvelej sef firmy a hellshorses a electricsexpants je zlatej hreb :D

Warrior (2011)

nevedel sem ze tu nemam koment..pro me srdcovka..hardy vypinac a jeho bracha srdcar..skvely drama navleceny do mma zapasu..nadhernej film..

Gladiátor (2000)

nejlepsi film russela,nejlepsi hudba, nejepictejsi film roku 2000..byl sem na tom v kine jako zmrd a chcal sem ztoho...pecka nezapomenutelna!

Žhavé výstřely 2 (1993)

nejlepsi parodie na svete vol.2 :D chcipu ztoho jeste vic, protoze rambo je klasa a tohle je totalni nakladacka :D chcipu !

Žhavé výstřely (1991)

nejlepsi parodie na svete :D sheen je buh chcipu znej pokazdy to vidim :D

Deadpool 2 (2018)

kurva dopici!! jeste ted sem celej od semena! az na to pujdu po devaty napisu vic! do TOP5 filmu na svete se to vejde! zasrana zkurvena aplikace do mobilu me smazala rozbor dila! strc si to doprdele ty curaku kdyz to nefunguje kurva!!! TAKZE zkracene: ta hudba vole bozska a to nesnasim debilni dubstep! ten humor doprdele! reziser co zabil keanu ryvsovi psa tomu sednul jak tlustoska na vojtu kdyz sem chodil na stredni! ta akce ta krev! kurva joo! kdyz film zacinal tak sem mel zcvrkly kulky ale odchazel sem za prijemneho houpani plny spustenych varlat jako meli ty borci na aute! PS: NEJLEPSI ROZBOR UTIRANI PRDELE!! VSICHNI JDETE DO KINA!!

Hon (2012)

zachcana svine uslysi brachu jak se bavi o klacku a vymysli si pribeh na chudaka co pracuje ve skolce.. asi sem nevidel nikdy chlapa ve skolce - chudak pes ty vole to mi nekdo udelat tak ho rozjebu prez celou vesnici..diky bohu DNA testum, ktery predejdou takovyhle situaci..likvidace chudaka kterej nikomu nic neudelal..tu svini bych zkopal ! herci skvely! hlavne mads a ta svine byla verohodna