Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Ty vole tohle je strasny...ten tlustoch na kresle by mel dostat oskara za nejstrasnejsi vykon v historii..ty jeho vyrazy ty vole ja chciju..a ta krava co jecela celej film taky..nejlepsi scena jak ji mlati smetakem a ona u toho rve jak u mnohonasobnych orgasmu...a nebo kdyz utika aby se schovala a celej utek rve jak sirena aby borec vedel kde je :D vsude ctu jak se dneska chovaj postavy ve slasherech debilne a podobny kokotiny..a tady chodej borci porad ke dverim a vzdy je lupne prez hlavu :D na borce jede kamion a on stoji a da si ruce pred drzku nez aby uskocil.. je to strasnej brak ty vole..dneska nekoukatelny strasny..vubec nechapu to hodnoceni vole mozna na tu dobu to bylo neco unikatniho a dobryho ale na to ja seru..celisti sou taky stary jak moje mama a sou nekde jinde..tohle je strasnej vykal..ted docenuji verzi z roku 2003.. nebudu to hodnoti musel bych dat odpad a to neudelam jen kvuli kultovniho statusu filmu..

Vysvobození (1972)

dobrej pribeh o mestskych typkach co si vyjedou na kanoii...celkem prdel a par hlasek od tloustika, kterej dopadl ze vsech proste nejlip.. :D reynoldse a voighta bych nepoznal..dobrej pribeh kamaradu, kterej se zvrtne a ovlivni vsechny do konce zivota..staci si jit sjet reku a pruser je na svete :)

Strašáci (1971)

Na tu dobu asi shocking..ale dneska tvle prehled hroznych az tragickych hereckych vykonu..zestarlo to tedakurevsky..dneska nekoukatelny..i ten hofmann je zvlastni..bez hodnoceni

Planeta opic (1968)

dneska uz dobra komedie no... :( :D

Velký flám (1966)

tvle to zestarlo strasnee 🥹😳

Dr. No (1962)

parada..docela me udivilo, ze je to spis kriminalka, nez gadget exhibice jako sou pozdejsi bondove...connery byl kocour a film je fakt dobrej i v dnesni dobe..tesim se na dalsi dily.. :)

Godzilla (1954)

z dnesniho hlediska nepochopitelnej film,hodnoceni a neda se na to uz koukat.. :D o to vic me pak mrzi ze ta nova godzila ma 50% a tohle 70+ kdezto tamto je koukatelny zabavny a tohle je uplna blbost na kterou se fakt neda divat.. :D hrozny..ale vymysleli gojiru to zase jo to je jediny co se da uznat :D