Fallout (2024) (seriál)

naprosta pecka tyvole!

Halo - Svatyně (2024) (epizoda)

to je zase na strel jak hovado.. zase mam chut na celou herni serii 😇

Ricky Stanicky (2024)

Cena je buh, tahne to cele...pochcal jsem se

Temný případ - Noční krajina (2024) (série)

Ty vole, tohle nema s true detective nic spolecnyho..je mi zle..sbor divnolidi a nesympatickejch pic a kokotu..jodie foster vypada jakoby se na to chtela vysrat..ta cerna obluda s piercingama je kurva zase co..a ty ostatni indiansky a random NPC nekomentuju..ten pribeh je totalni sracka co nedava smysl uz od 2dilu a ten konec tomu nasadil korunu...CO TOHLE DOPICI je za kokotinu..jedna hvezda za dobrych par minut v prvnim dilu..jinak se tohle nemelo vubec jmenovat true detective..a ty recenze co davali 10/10 a chvalili to do nebes a prirovnavali atmosferu k the thing nemaji pravo na nazor a zivot tvle.. sracka sracek

The Walking Dead: The Ones Who Live - Years (2024) (epizoda)

Tak strasne jsem tomu neveril, a celej svet WD jsem nesnasel, protoze co udelali s postavama a co se ztoho stalo za komedii jsem proste nedaval... nejdriv byl fear, kterej me bavil do 3serie. Dalsi byl negan s maggie coz byl 1dil dobrej a zbytek pruser a Daryl, ktomu se taky nechci vyjadrovat.. tohle byla posledni nadeje jak to zachranit a ja tomu uz neveril..no opak je pravdou - tohle je uplne jina liga - konecne to nekdo pochopil kurva a snad to vydrzi pres vsech 6epizod. Osobne porad, ale nechapu proc to nataci jen v 1080p. :(

Aquaman a ztracené království (2023)

Strasne vpohode...film je takova rychla sekvence highlightu a toho nejlepsiho z AQ1 - je to vlastne prvni dil na speedu, nevim jak moc ovlivnila kauza kolem amber sestrih, ale prijde mi ze se kvuli tomu hodne strihalo a nechali se tam jen ty "nejdulezitejsi" sceny aby fungoval pribeh, takze jo - amber tam je a miluju ji - sere me to ze tam neni vic! film strida prostredi a clovek se tam citi chvilku jako v jurskem parku,uncharted, wowku... 😂 hlavne duo momoa a wilson to tlaci jak krava a ty jejich hlasky a harmonie je neskutecna..strasne rychle to uteklo a tesim se az si to dam znova 🤌 ty vole jeste ta chobotnice tam byla skvelej partak 🥹 zaporak z jednotky skvelej tez.. bavil jsem se moc 🙂

Creed III (2023)

tvle..hodne dobry..ukapla slza dopici

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Zatim jsem porad nenasel slova...absolutni pecka, kazda postava je uzasna, ale nejvetsi typek je Chris, kterej je tu uplne k nicemu, ale to jak je k nicemu je vlastne jeho nejlepsi vlastnost a uspech toho jakej je.. a je to fakt prdel strasna, normalne brecim smichy pokazdy, kdyz to vidim..za me nejoblibenejsi film poslednich par let - a urcite to je zatim absolutne TOP film roku 2023..nic lepsiho proste neni.. miluju to a chci vic! PS: scena na hrbitove je instantni zachvat smichy, pokazdy slysim tu provokativni hudbu ktomu.. :D

Expend4bles: Postr4datelní (2023)

Po 9letech konecne dalsi expendables..no jako stallone to vychytal a hlavni roli prebira podle me skvelej statham, spickovani se slyem je porad top, s ostatnima to slabne, ale furt dobry, sestava nejslabsi co kdy byla, naslapany to je hodne, ale zelene platno je citit skoro vsude..bozska megan je tu taky skvela, hele me to bavilo..ja takovejhle vyplach fakt potreboval 🙂 pro me zabavny a silny 3/5 🤌

Flash (2023)

jsem zatim na 3.5/5 vic az to prejedu jeste jednou.. - nesral me ezra ani cgi ps: ty multiverse sceny jsou v topu 😂 ps2: therapydog je kral!