Ať žije Django! (1968)

Modrooký Terence Hill naprosto skvěle zahrál drsného Djanga, který chce pomstít smrt své ženy a k tomu si jako kat, vyhledává odsouzený, který později nechá žít, aby pro něj udělali nějaký prácičky, plán nevyjde a Django tak bude muset čelit obrovské přesile. Tak v druhé scéně mi už dějová linka tohoto špageťáku byla úplně jasná o čem to všechno bude a moc mě to bavilo. Opět výborný Hill, který je sám o sobě dost podobný Francu Nerovi, opět skvělý děj a taky výborná hudba Gianfranco Reverberi. Skvělá pecka s Terencem v hlavní roli! 80%! ( Ten konec stojí za to! ). "Pro koho kopeš ten hrob ?... Pro tebe!"

Bůh odpouští, já ne! (1967)

Před tím, jsem to viděl pouze jednou a od toho už utekla dlouhá doba, takže jsem si to prostě musel pustit znovu, kór z toho důvodu, že jsem měl chuť na Bud Spencera a Terence Hilla a na jejich nepřekonatelný kovbojky a komedie, tak jsem si řekl, že se podívám od těhle dvou naprosto geniálních italských herců, na jejich první vystoupení spolu, od kterého ty nezapomenutelný a legendární filmy začaly. Naprosto skvělá atmosféra, úžasný děj, skvělá vážná hudba Carlo Rustichelli a poprvé taktéž nepřekonatelný duo pospolu! Tenhle vážný spaghetti western je automaticky za nejvyšší hodnocení 5* a 100%!! "Ty starej osle!"

Austin Powers: Špion, který mě vojel (1999)

Přemýšlel jsem, co si pustím ve volném čase a nakonec jsem si pustil další film mého dětství Austina Powerse. Takže jsem si udělal teplý kakao, ( který jsem vypil hned jak začal film ) a dobře se bavil u filmu. Takový menší plus je, že se tady objevili známý ksichty, např. Woody Harrelson, Will Ferrell, nebo taky Tim Robbins. Na první a druhý díl, hlavně na ten druhý díl, jsem koukal nejvíc, tak se stal nějak mým nejoblíbenějším. 65%

Zathura: Vesmírné dobrodružství (2005)

Povedený, zábavný, dobrodružný film, který znám už od mala. Nedávno jsem ho našel doma mezi DVD, tak si to po nějaké době rád připomenu. 60%

Pod kontrolou (2004)

Zajímavý námět a celkově i dobrý béčkový thriller s trochou akce a za mě i povedeným trošku i nečekaným koncem. I když teda poprvé byli moje ohlasy k tomuhle filmu o něco silnější, ale i přesto jsem se po druhém zhlédnutí pořád dobře bavil. Asi si dokážu představit Matt Dillona v hlavní roli, ale záporný role ( v tomhle filmu spíš antihrdina ) šli skoro vždycky skvěle, dnes už již zesnulému Ray Liottovi. 65%

Vlk a beránek (1980)

Naprosto vynikající italsko - francouzská komedie, kterou jsem viděl už tak nejméně dvacetkrát! Od prvního zhlédnutí mě už tahle komedie nepustila. Je to přesně včera, co jsem si Vlk a beránek znovu pustil a i přesto, že už to tolik znám, tak mě to ani o malé procento neomrzelo! Spousta zábavných scén, které pořád baví. Skvělí herci Tomas Millian a Michael Serrault a velice povedená hudba Giancarlo Chiaramello. 100%!! "To jsem se jednou vsadil s kamarádem u mě doma, že klidně sním chleba namazanej hovnem a sázku jsem vyhrál!"