S tváří anděla (2014)

Koukal jsem na to kvůli Beckinsale a za ní také dávám tu jednu hvězdu. Jinak je to naprosto nudný zbytečný film o ničem s ještě horším koncem.

Transcendence (2014)

Místní pseudointelektuálové si zas našli obětního beránka :-) Hlavně, že "vedle" to učůrává u té utahané ptákoviny Her :-) Rozhodně to není taková blbost, jak se tady někteří snaží naznačit. Scénář místy opravdu není geniální, ale pořád velice slušný film.

Tři bratři (2014) odpad!

Kardinální pitomost v čele s trotlem Klusem.

Třída 8.A (2014) (pořad) odpad!

Podepisuji se vesměs pod všechny komentáře co udělili odpad, už není co bych dodal :) Ti se čtyřmi a více hvězd zřejmě slušné oddíl.

Úsvit planety opic (2014)

Chybí Franco a Pinto, tohle už prostě není ono, tvůrci to vzali za špatné konec :( Jednička byla skvělá a zdálo se, že je nakročeno na parádní sérii, ale tenhle díl je bohužel spíše krokem zpět.

X Factor (2014) (pořad) odpad!

Proboha lidi přestaňte už konečně na tyhle krávoviny xfactory, hlasy, superstary aj. čumět, třeba pak snad začnou dávat něco pořádnýho. Pro mě absolutně nepochopitelný jak to ještě vůbec někoho může bavit, stejně tak jako zprávy TV Nova, tipoval bych to na stejnou sortu lidí.

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Tahle příjemná česká komedie s bravurním Donutilem a Dolanským měla jedinou chybu a to, že místo Rumla měl hrát Mádl, to by se film dostal ještě na úplně jiné level.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013) odpad!

Ze začátku to vypadalo celkem slibně, hlavně dokuď tam byl Cera, suverénně nejlepší týpek ve filmu :) Což se teda přiznám, že bych rozhodně nečekal, jelikož ani jeho filmy moc nevyhledávám. Ale postupem času se z toho stane parodie na komedii i na scifi dohromady, bez vtipu se spoustou trapných keců, kde jsem trpěl a odpočítával každou minutu do konce. Nechápu jak to někomu může připadat vtipný či snad dokonce chytrý, asi jinej gang...