Denní světlo (1996)

Možno prepadak, ale...aj tak baví. Stále je to fajn film v porovnaní s novými filmami tohto druhu. Pozeratelne a preto dám toľko bodov, koľko dám.

Terminátor (1984)

Už tu bolo napísané všetko. Tento film je kult. A kapanek viac ma baví ako dvojka. Ale výnimočne musím uznať, že obe časti sú ozaj kvalitka

Arnold (2023) (seriál)

Výborný dokument. Ten Arnold je fakt šikovný chlap, ktorý prvé veľké prachy zarobil inak a nie filmami. Narobil veľa chýb a ako sa zdá, nemá problém sa k nim postaviť ako chlap a jeho názory sú mi viac než sympaticke.  Je isté, že je dobrý motivator a jeho život nebol moc ľahký, ale išiel si za svojim cieľom a proste treba to vidieť. Ono byť migrant v Amerike a prepracovať sa k pozícii guvernéra..  Silná vola .. Ta mam pocit chyba mnohým a mali by sme si z neho viac brat. Jednoduché je čakať na úspech a lepšie je si ísť pon a zamakať na sebe. Po všetkých..no nič. Nejak som sa premotivoval a koncim

Velitel (1981) (seriál) odpad!

Keď Chlapci a chlapi boli odpad, ako nazvať toto dielo?  Snažil som sa, ale fakt nepozeratelne niečo, čo nemá hlavu ani patu

Okres na severu (1981) (seriál)

0 bodov si to rozhodne nezaslúži. Ba naopak, malo by to byt propagovane a nie zatracovane. Prečo? Pretože toto bol jasný a krásny príklad tej nezmyselnej boľševickej propagandy a ukazovalo by to, ako sa tu žilo. A aj zije. Tej bolsevickej minulosti sa nezbavíme a preto táto sracka by mala byť vzorom, ako to v budúcnosti nerobit. Skoro mi kyselina hore krkom vybehla, lebo precceda je tam vyobrazený ako pomaly superman. Kto žil v tej dobe dobre vedel, čo je ta banda zac.

Ďábelské alibi (2023)

Pozerám hodnotenie, ale mam pocit, že polovica z kritikov to ani nedopozerala. Treba si dať záležať a pozerať. Nechcem tu hádzať spoiler, ale rozhodne to není ako "pomník Warrenovcom"  ...Urobili si z toho kseft? To rozhodne. Ta posadnutosť je pravdivá? Ktovie. Warrenovci sú podvodníci? Skôr si myslím, že zo začiatku neboli...len zistili, že je to slušný biznis...

Tahle země není pro starý (2007)

Aj po rokoch fajn film, na ktorý mozem pozerať hocikedy. Ono za všetko hovorí Oscar za ...vlastne nehovori nič, lebo Oscarove filmy sa často dosť ťažko trávia, ale Javier si ho zaslúžil. Antona zahral parádne a celkovo Tommy Lee Jones a samozrejme Josh Brolin svoje role zvládli parádne. Vlastne vďaka tomu filmu sa stali mojimi obľúbenými hercami. V skratke. Klasický akčný thriller, ktorý má atmosféru a dobrý spád.

Promlčeno (2022)

Konečne sa podarilo prepojenie témy a samotného natočenia filmu . Bavilo to, bolo to napínavé. Konečne. V poslednej dobe vidím veľa zaujímavých tém, ale katastrofálne spracovanie. Toto nesklamalo

Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)

Nechápem ten hejt okolo seriálu..  Fakt jednotlive časti boli rôznorodé, herecké výkony parádne a mam dojem, že tej propagandy tam bolo tak akurát. Aký rozdiel oproti majorovi...Baví ma to. Je to pohodova oddychovka..

Ještěr (2023)

Výborne natočené, pomerne temne, ale.....všetko by bolo fajn, len ten zaver mohol byt trosku lepší... Prepracovanejsi.  Takéto filmy by mohli byt na Netflixe častejšie. Po tých všelijakých nezmysloch, konečne klasicky akčný, ci krimi film.