Proč bychom se netopili (2009) (seriál)

Všechny situace v seriálu byly silně šroubované a stěží uvěřitelné. Nedovedu si představit spolupráci scénáristy a režiséra.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Jedna hvězdička za to, že to nebyly úplně ztracené dvě hodiny jako třeba u americké romantické komedie. Nicméně i přes to doufám, že už tento film nikdy neuvidím.

Oběti - Karambol (2008) (epizoda)

Taková klasická televizní inscenace. Celou dobu jsem si říkal, jestli to těm hercům mám věřit.

Mafie (1999) (seriál)

Velice nudný dokument, kde je jedno a to samé stále omíláno konekonečna. Takový Americký výplach mozku. Dovedu si představit, že BBC by takový cyklus udělala mnohem lépe

Síla života (1985)

Těžko se mi to hodnotí seriózně více než 20 let po natočení, ale já jsem si to užíval a velice dobře se bavil. O hrůze nemůže být řeč, bral jsem to jako esenci toho nejlepšího z Béčkových hororů. Filmové efekty v dnešní době k pousmání, hororoví loutkoví ošklivouni vháněli na tvář úsměv, Mathildě May to moc slušelo a děj nebyl úplně stupidní. Prostě filměček ke svačině, nebo na nudnou pracovní poradu

Stealth: Přísně tajná mise (2005) odpad!

Zfilmovaná komiksová oslava supermanů (obého pohlaví) v americké armádě. A číslo pět se naučil létat!

Batman (1989)

Báječný Jak Nicholson + krásná Kim Basinger = příjemně strávené dvě hodiny. Taky bych neměl zapomenout na výbornou režii Tima Burtona

Párování (2000) (seriál)

Na seriál jsem byl velice zvědav, ale nesmyslně se rozvíjející monology některých osob, mě silně znechutily. Jinak seriál tak špatný není.